Kördüğüm 173. Bölüm Özeti Fragmanı? 26 Ocak Cuma- İcca ile Veer Tapınakta!

Kördüğüm 173. Bölüm Özeti Fragmanı? 26 Ocak Cuma- İcca ile Veer Tapınakta!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 173. Bölüm özetinde; Damini İcca’yı Veer’i araması konusunda ikna etmeye çalışırken İcca ise Veer’in Tapasya ve çocuğu ile mutlu olduğunu düşünerek aramak istemez. Damini ise bebeğin babasını bilme hakkı olduğunu ve tek başına bebeği büyütemeyeceğinden bahseder. Kördüğüm 26 Ocak Cuma özetinin devamı yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 173. Bölüm Özeti Fragmanı? 26 Ocak Cuma

Divya Nani’ye evine gitmesi için biraz para verir. Yardımı kabul etmeyen Nani ile Puşkar evinin olmadığı konusunda dalga geçer. Sonrasında ise Nani cüzdanını çaldırmış ve evsiz kalmıştır. Nani’nin bu durumunu gören Rathot ise Nani’yi alır ve evine götürür. Tapasya ise Nani’yi görünce çok mutlu olur. Nani tüm yaşadıklarını Tapasya’ya anlatır. İcca ise Veer ile aynı tapınağa gider. Veer küçük çocuk Kanha’yı görür ama son anda İcca’yı göremez. Beklenen karşılaşma olmaz. Damini ise telefon kulübesinden Veer’i arar. Veer ile konuşturken Veer’in ben İcca’ya iyi gelmiyorum ayrı olmamız en iyisi demesi üzerine Damini bu sözü yanlış anlar. Yanlış anlaşılmalar konuşma sonuna kadar devam eder. Veer İcca’nın yerini sorar ancak Damini duymaz. Veer tekrar Damini’ye ulaşmak ister ancak ulaşamaz.

Dadaji Veer’in bu halini görünce yeniden evlenmesi gerektiğini söyler. Ancak Umed bunu kabul etmez. İcca ile Damini ise Yaşlı adamın evinde huzur içindedirler. Kördüğüm bu bölümde yaklaşık 2-3 ay zaman geçer. İcca yaşlı adamın hareket etmediğini görür ve adamın öldüğünü anlar. Rathot ise tüm gazetelere kayıp ilanı verir ancak bir sonuç alamaz. Umed ise kayıp ilanını görür ve Gunwati’ye gösterir. İkiside Tapasya’yı suçlar. Puşkar ise eşinin hamile olduğunu bu bebeği Tapasya’ya vermeyi düşündüklerini ve Tapasya’nın bir nebze de olsa acılarının dinmesini istediklerini söyler. Jogi ise bir şey söylemez.

Yaşlı adam tüm malvarlığını torunu Kahna’ya bırakmıştır. İcca ile Damini ise Kahna’nın bekçisi olarak Kahna büyüyünceye kadar ona bakacaklardır. Avi ise babasının öldüğünü duyar. İcca ile Damini ne yapacağını bilemezken evin hizmetçisi ise İcca ve Damini’ye Avi’nin serbest olduğunu ve Kahn’ı öldürmek içn eve geleceğini söyler. Hizmetkar yaşlı adamın Avi’nin bilmediği bir evi olduğunu ve orada kalabileceklerini söyler. İcca ve Damini ise çaresiz kabul eder. İcca ve Damini taşınırken pasaportlarını düşürür. İcca’nın karnı belli olmaya başlamıştır.

[mavitext]Kördüğüm 174. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 175. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 176. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 177. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

[pembetext]Kördüğüm 178. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 26 ocak cuma kördüğüm fragmanı 26 ocak cuma kördüğüm özeti kördüğüm 173. bölüm özeti kördüğüm 26 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL