Kördüğüm 175. Bölüm Özeti Fragmanı? 28 Ocak Pazar- İcca Tuzağa Düşer!

Kördüğüm 175. Bölüm Özeti Fragmanı? 28 Ocak Pazar- İcca Tuzağa Düşer!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya Veer’in yanındadır. Rathot ise üzerindeki görevleri yapmış ve gelini beklemektedir. Tapasya tüm olanlardan dolayı Veer’i suçlarken Veer’de Tapasya’yı suçlamaktadır. Veer Tapasya’nın delirdiğini düşünmektedir. Veer Tapasya’dan kurtulduğunu düşünerek mutluluk yaşar. Veer yanında bulunan sekreteri Madura’ya teşekkür eder ve Madura’nın kendisine verdiği pozitif enerji için teşekkürünü bildirir. Kördüğüm 175. bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 175. Bölüm Özeti Fragmanı? 28 Ocak Pazar

Divya ve davetliler gelinin kaçtığını düşünürken Nani Tapasya’nın gittiğini söylemez.Tam Nani gerçekleri açıklayacakken Tapasya gelir ve herkes rahatlar. Tapasya Rathot ile evleniyordur ancak mutlu değildir. Rathot ise düşüncelidir. Düğün bittikten sonra Rathot ve Tapasya odasına çıkar. Avi ise Veer’in mektubunu gazetede yayınlatır. Rathot Tapasya’nın Veer ile buluştuğunu anlar. Tapasya ise geçmişe bir sünger çekmiş ve Rathot ile evlenmiştir. Rathot ise odasının duvarlarını Tapasya’nın fotoğrafları ile donatmıştır.

Tapasya Rathot’un kendisine olan aşkını anlar. Rathot Tapasya’yı öpmeye çalışırken Tapasya ise bebeğini hatırladığını söyleyerek reddeder. Rathot ise sinirlenir ama sabır ile bekleyeceğini söyler.Jogi ise Damini’yi çarşıda görür ve peşinden giderek yakalar. Kendisinden neden kaçtığını sorar. Bunu bilmeye hakkı olduğunu söyler. Damini ise Divya’nın kendisinde yaptıklarına artık dayanamadığını söyler. Jogi herşey için özür dilese de Damini İcca’ya yaşattığı baba sevgisinden dolayı teşekkür eder ve arabaya binerek kaçar. Damini eve gelerek İcca’ya her şeyi anlatır. Rathot ise evde Tapasya’yı öperek uyandırır.

Tapasya’nın düğün sonrası yerine getirmesi gereken çok töre vardır. Tapasya bebeğini bulamadığı için mutsuzdur. Damini süt alırken gazete ilanını görür ve İcca’ya söyler. İcca ise kararsızdır. Damini ise evli olduğunu ve bu kararı kendisinin vermesi gerektiğini söyler. İcca ise sonunda restorana gitmeye karar verir. İcca kararsızdır. İşine odaklanamaz ve ani bir karar ile Veer ile buluşmaya gider. İcca çok heyecanlanmıştır. İcca restorana erkenden gider. Ancak Veer’i göremez. Veer yerine orada Avi’yi görür. İcca bunun Avi’nin bir tuzağı olduğunu anlar. İcca kaçmaya çalışır ancak Avi onu görür ve kaçamaz. Veer ise buluşma saatinden önce oraya gider. İcca ise Avi’den kaçar. Avi onu kovalar.

[mavitext]Kördüğüm 176. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[pembetext]Kördüğüm 177. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 178. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 179. bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Kördüğüm 175. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 28 ocak pazar kördüğüm özeti kördüğüm 175. bölüm özeti kördüğüm 28 ocak fragmanı kördüğüm 28 ocak pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL