Kördüğüm 176. Bölüm Özeti Fragmanı? 29 Ocak Pazartesi

Kördüğüm 176. Bölüm Özeti Fragmanı? 29 Ocak Pazartesi

Yazar: Emre Kördüğüm

İcca restoranda Avi’yi görünce kaçmıştır. Avi İcca’nın peşine gidecekken Veer gelir ve Veer ile oturmak zorunda kalır. Veer Avi ile konuşur. Avi İcca’nın gelemediğini zamanın ise değiştiğinden bahseder. Veer ise neden bunu haber vermediğini söyler. Avi ise yoğunluktan solayı İcca’nn gelemediğini yakın zamanda sözünde duracağını söyler. Kördüğüm 176. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 176. Bölüm Özeti Fragmanı? 29 Ocak Pazartesi

Jogi Tapasya’nın düğününe giden Divya’ya oldukça kızgındır. Rathot Tapasya’nın artık toplum içine karışmasını ister. Tapasya artık toplum içinde kendisini temsil edecektir. Nani ise Tapasya’ya artık zengin biri olduğunu ve parası ile her şeyi alabileceğini söyler. İcca ise eve gelip olanları Damini’ye anlatır. Damini bunların bir oyun olabileceğini düşünür. İcca ise Veer’in buluşma yerine erken gelebileceğini düşündüğünü ancak gelmediğini ve Veer’in kendisini düşünmediğini söyler. Veer ise hayal kırıklığına uğramış ve yağmur altında ıslanmıştır. Veer’in sekreteri Madura onu bulur ve elinden tutarak kaldırır. Veer’in eve tek dönemesi ise ev halkını da üzmüştür.

Puşkar ise annesinin nerede olduğunu merak eder. Rohini ise Divya’dan Nani’nin Rathot’un evinde olduğunu öğrenir. Puşkar ise annesinin varlıklı bir insanın evinde olmasına sevinir. Tapasya ile Rathot arasında ise romantik anlar yaşanır. Rathot ona kolye takar. Veer ise artık kendi cezasını kendi vermesi gerektiğine inanarak Amerika’ya gitmeye karar verir. Jogi ise Veer’in gideceğini öğrenir. Veer Jogi’ye yaşattıklarını anlatır ve İcca karşısına çıksa bile onunla görüşecek yüzü olmadığını söyler. Jogi Tapu için Tapasya için Veer’den özür diler ve gitmemesini ister. Veer ise gitmesi gerektiğini ve buna izin vermesi gerektiğini söyler. Konaktaki herkes Veer’i durdurmaya çalışır ama başaramaz. Veer yol çıkar. Madura Veer’e gitmemesi gerektiğinden bahseder.

Veer ise İcca’yı unutmak için gitmesi gerektiğini söyler. Burada oldukça ailesinin üzüldüğünü söyler. Madura ise İcca’nın gazete ilanını görmediğini ve ihtiyacı olabileceğini söyler. Veer ise İcca’nın asla geri dönmeyeceğini söyler. İcca’nın ise midesi bulanır ve süt bile içemez. İcca doktora kontrole gider ve bebeğin sağlığının iyi ancak zayıf olduğunu söyler. Bebeğine iyi bakması gerektiğini ve bunu babası ile birlikte yapmaları gerektiğinden bahsederek babası ile birlikte bir sonraki randevuya gelmesi gerektiğini söyler. İcca ve Damini dışarı çıkarken Jogi’yi görür ve Damini Jogi’yi görmezden gelirken İcca Jogi ile konuşur. Jogi Veer’in şu an Amerika’ya gideceğini söyler. İcca Veer’i kararından vazgeçirebilecek mi?

[pembetext]Kördüğüm 177. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 178. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 179. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Kördüğüm 176. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 29 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 176. bölüm özeti kördüğüm 29 ocak fragmanı kördüğüm 29 ocak pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL