Kördüğüm 178. Bölüm Özeti Fragmanı? 31 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Kördüğüm 178. Bölüm Özeti Fragmanı? 31 Ocak Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 178. bölüm özetinde; Nani Bundela evine döner ve ortalık karışır. Tapasya’nın bebeğini kucağına alır ve sever. Ancak bebeğin İcca’nın olduğunu duyunca bebeği yere atar. İcca ise bebeği yakalar. İcca herkese bebek ile ilgili gerçekleri anlatır. Nani’nin bu hareketlerini Jogi affetmez ve gerekli dersi verir. Nani Tapasya üzgünken İcca’nın çocuklarının kabul edilmesi Nani’yi sinir eder. Kördüğüm 31 Ocak Çarşamba özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 178. Bölüm Özeti Fragmanı? 31 Ocak Çarşamba

Tapasya Rathot’un evinde mutludur. Rathot ona her zaman güzel hediyeler alır ve şımartır. Divya ise Nani’den Tapasya’ya İcca’nın gebeliğinden bahsetmemesi için söz alır. Mai ise İcca için güzel bir tören yapılmasını söyler. İcca ise mütevazi bir tören yapılmasını geri kalan para ile yetimhaneye bağışta bulunulmasını söyler. Herkes bu fikri benimser. Veer çocuklara bakarken İcca ise örgü örer. Veer ve İcca arasında romantik anlar yaşanır. Mai ise Veer’e nasihat eder. Kendi çocukları doğunca diğer iki çocuğa davranışlarında dikkatli olmalarını söyler. İcca ise şimdiden bu duruma üzülür.

Jogi Damini’ye kafetarya işini önerir ve ona para verir. Damini ise bağımsız olacağı için mutludur. Veer ise Kanha’yi kütüğüne kayıt ettirmek ister. Ancak bu durum ileride miras sorununu ortaya çıkaracaktır. Veer İcca’ya yaptıklarından dolayı övgüler yağdırır. Tapasya’nın ise yaptıklarının cezası olarak bebeğini kaybettiğini söyler. Veer ile İcca ise bir alışveriş merkezinde kumaş seçiyor. Bu arada Tapasya ve Rathot’da oraya geliyor. Tapasya İcca’nın aldığı kumaştan almak ister ancak satıcı İcca’yı gösterir ve tüm kumaşı şu bayan aldı der. Bu arada Rathot ise Veer ve İcca’nın yanına gider ve İcca’nın hamile olmasından dolayı tebrik eder.

Tapasya ise İcca’yı görüp olanları duyunca şok olur adeta çatlar. Nani ise doktordan Tapasya’nın doğumdan dolayı oluşan hastalıktan bir daha hamile kalmayacağını söyler. Nani ise doktora saldırır. Nani Rathot’un ikinci çocuk istemesi ve Tapasya’nın kısır kalması sonrası Tapasya’yı bırakacağını düşünür. Rathot Tapasya’dan çocuk istiyor ancak Tapasya hazır olmadığı için buna karşı çıkıyor.

[mavitext]Kördüğüm 178. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 178. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 31 ocak çarşamba kördüğüm özeti kördüğüm 178. bölüm fragmanı kördüğüm 178. bölüm özeti kördüğüm 31 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL