Kördüğüm 179. Bölüm Özeti? 1 Şubat Perşembe Fragmanı

Kördüğüm 179. Bölüm Özeti? 1 Şubat Perşembe Fragmanı

Yazar: Emre Kördüğüm

Rathot ve Tapasya Mai’nin yanına gelirler. Tapasya Mai’nin önünde eğilmeye kalkar ancak Mai bunu istemez. Tapasya’ya İcca’ya yaptığı duayı yapınca Tapasya İcca’nın adı geçtiğinden bundan hoşlanmaz. İcca ve Veer Damini’yi evlerine davet eder ancak Damini artık bağımsızdır. Bu yüzden teklifi kibarca reddeder. Damini ve İcca Tapasya’nın mutlu olmasından mutluluk duyarlar. Kördüğüm 179. Bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 179. Bölüm Özeti? 1 Şubat Perşembe Fragmanı

Tapasya ve Rathot çocukluk fotoğraflarına bakarken Rathot çocukluk fotoğraflarında Veer ve İcca’yı sorar ancak Tapasya onları çıkarır ve susar. Nani üzgündür. Tapasya ile ilgili gerçeği öğrenmiş ve Divya’ya da anlatmaya karar vermiştir. Divya ile konuşurken birden Tapasya gelir ve konuşulanları duyar. Tapasya’nın kist nedeniyle artık çocuğu olamayacaktır. Bunu duyan Tapasya adeta yıkılır. Nani ve Divya ise onu en iyi doktorlara götürüp iyileştireceklerini söyleyip teselli etmeye çalışırlar. Rathot ise Jogi ile konuşurken ilerde çocuğu olursa onun için bir okula yaptığı bağıştan bahseder. Nani ile Divya ise gerçekleri Rathot’dan gizlemesi gerektiğinden bahseder. Yoksa Rathot onu terk edebilir. Yani gerçekleri açıklasa ne olacak. Tapasya zaten Rathot’u sevmiyor. Ancak para, zenginlik, hediyeler tüm bunlar Tapasya’ya güç veriyor. Bu yüzden terk edilmek istemeyecektir.

İcca ve Veer ise çocuk doğduğunda nasıl bakacaklarını konuşur. Veer işlerin yarısını yapabileceğini söyler. İcca ve Veer artık mutludur. Rathot ise Tapasya’ya yanaşmak ister ancak Tapasya üzgündür ve çocuğu olmayacağı için çaresizdir. Tapasya tüm gerçeği Rathot’a anlatır ve ona çocuk veremeyeceğinden bahseder. Rathot bebek odasında eşyalara bakarken Nani onu görür ve Tapasya’nın gerçeği anlattığını anlar. Tapasya ilk defa bir şeyde yalan söylemek istemez. Tapasya Rathot’u sevdiğini söyler. Nani ise şaşkındır.

Tapasya geçmiş hataları tekrar etmek istemez. Rathot ise her ne kadar üzgünde olsa Tapasya’ya destek olacağı sözünü verir. Tapasya ise bu duruma sevinir. Bundela evinde ise tören yapılır. İcca ve Veer mutludur. Damini ise herkesin kızına davranışından memnundur. Nani ise mutsuzdur. Bir hizmetçinin kızı mutludur ancak Tapasyası mutsuzdur. Jogi ise kızının durumunu bildiğinden karmaşık duygular yaşar ne mutludur ne mutsuzdur. Tören güzel bir şekilde sona ererken herkes kendi muhasebesini yapmaktadır.

[mavitext]Kördüğüm 180. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 1 Şubat Perşembe Fragmanı

Etiketler: 1 şubat perşembe kördüğüm özeti kördüğüm 1 şubat fragmanı kördüğüm 1 şubat özeti kördüğüm 179. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL