Kördüğüm 180. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Şubat Cuma- Tapasya Bebeğini Kabul Etmez!

Kördüğüm 180. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Şubat Cuma- Tapasya Bebeğini Kabul Etmez!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya Rathot’un çocuğu olmayacağı için gelecek günlerde çekeceği acıları hissederek ağlıyor. Rathot ise her durumda yanında olacağını söyleyerek Tapasya’yı teselli eder. Jogi ise Allah’tan ümit kesilemez o isterse her şey olur diyerek Tapasya’ya teselli verir. İcca ise törene hazırlanır ve Veer gelerek bir kız annesi olarak çok güzel göründüğünden bahseder. Veer İcca’ya hediyeler verir. Kördüğüm 180. bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 180. Bölüm Özeti Fragmanı? 2 Şubat Cuma

Rathot’un annesi Rathot’un üzgün olduğunu görür ve çok üzülmemesi gerektiğini söyler. Rathot ise bir daha çocuğu olamayacağından bahseder. İcca için yapılan törende hindistan cevizi ve prinç kullanılarak törene devam edilir. Divya elinden pirinçleri düşürür. Bu kötü bir şeye delalettir. Ancak çevredekiler bunu sakarlık olarak görür ve dua ederler. Nani ise İcca’nın doğumu için plan yapar. Nani bebeğe zarar verecektir. İcca iyi niyet ile Tapasya’nın evine gider.

Tapasya evde bebek sesini duyunca gelir ancak İcca olduğunu görünce duraksar yine de yanına gelir. İcca ise gerçekleri öğrendiğini bulduğu bebeği kendisine vermek istediğini söyler. (Tapasya’nın kaybolan bebeğini).Tapsaya ise kendisinin artık eski Tapasya olmadığını ve Rathot’un eşi olduğunu çok güçlendiğini ve kendisini ezemeyeceğini söyler. İcca ise iyi niyetinden Tapasya’nın yanına gelmiş ve onun acısını paylaşmak istemiştir. Ancak özellikle Nani tarafından sözleri ile hırpalanmış ve evden kovulmuştur.

İcca ve Tapasya ağlar. Nani ise öfke doludur. Nani İcca gibi bir hizmetçi, fakir birinin mutlu olmasını çekemez. Üstelik asil, zengin Tapasyası mutsuzken bu durum Nani’nin öfkesini çokça artırır. Tapasya ise kendi çocuğunu ilk gördüğünde içi ısınır. Annelik duygusuyla hareket eder. Ancak sonrasındaki hırsı onun çocuğunu almasını engeller. Aslında Tapasya eski Tapasya’dır. Nani Tapasya’yı bir hocaya götürür ve dua ettirir. Hoca Tapasya’nın çocuğu olacağını gördüğünü söyler. Hoca değil sanki falcı. Tapasya ile Nani ise mutludur. İcca Tapasya’nın evinde yaşadıklarını Veer’e anlatır. Veer ise duydukları karşısında şok olurken bir taraftan da üzülür.

[mavitext]Kördüğüm 181. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 180. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 2 şubat cuma kördüğüm özeti kördüğüm 180. bölüm özeti kördüğüm 2 şubat fragmanı kördüğüm 2 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL