Kördüğüm 182. Bölüm Özeti Fragmanı? 4 Şubat Pazar Neler Olacak?

Kördüğüm 182. Bölüm Özeti Fragmanı? 4 Şubat Pazar Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 182. bölüm özetinde Puşkar bebeği bir yere bırakamaz. Tam bırakacakken polis gelir. Bebeği atamadan oradan kaçar. Bazı güçlerin bebeğin terk edilmesine izin vermediğini düşünür. Bu sırada Rathot ve Tapasya ise araba yolculuğu yapmaktadır. Yolda Rathot Puşkar’ı görür ve durur. Rathot Puşkar’a yanındaki çocuğu sorar. Bebeğin yeni doğduğunu anlayan Rathot bebeğin Puşkar’ın elinde olmasına şaşırır. Kördüğüm 4 şubat özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 182. Bölüm Özeti Fragmanı? 4 Şubat Pazar Neler Olacak?

Bu durum Rathot’u şüphelendirir. Puşkar ise iyi bir yalan bulup bebeği yolda bulduğunu ve yetimhaneye götüreceğini söyler. Rathot ise neden önce karakola götürmediğini sorar. Puşkar ise kendisine inanmayacaklarını ve bebeğin başına kalmasından korktuğunu söyler. Rathot Tapasya’ya bu beklediğimiz bebek olabilir der. Puşkar bebeği orada bırakmayı teklif etse de Rathot bebeği bırakmaz. Rathot Puşkar’ın söylediklerinden daha çok şey bildiğini düşünür ancak Tapasya Puşkar’ı sıkıştırmasına izin vermez. Nani ise Puşkar’ın eve gelmesinin ardından ne olduğunu sorar. Puşkar ise her şeyin yolunda gittiğinden hiç sıkıntı yaşamadığından bahseder.

Puşkar ve Nani bebek hakkında konuşmaya devam ederken Divya olanları duyar ve Puşkar bebeği çöpe attığını söyler. Bu arada Jogi ise Damini ile telefonda konuşur ve Damini bebeğin öldüğünü söyler. Jogi ise bu duruma çok üzülür. Rathot ve Tapasya ise çocuğu babaanneye gösteriler ve bebeği iyice sahiplenirler. Rathot bebeğin ihtiyaçlarını almaya gider ve bebek ile yakından ilgilenir. Rathot bebek ile o kadar içten ilgilenir ki bebek hasretini giderir. Babaanne ise Rathot’un uzun zamandır bu kadar mutlu olmadığını söyler. Rathot bebeğe mama verir ancak beceremez. Bebek ile fotoğraf da çekinirler ancak bebeğin ismini bilmediklerinden ne söyleyeceklerini bilemezler. Birlikte bebeğe isim ararlar.

İcca ise eve gelir. Veer İcca odaya çıkmadan bebek ile ilgili eşyaları toplamak ister. Ancak İcca gelir ve bir kez daha dünyası yıkılır. Bu sırada Nani ise Tapasya’nın evine gider. İcca bebeğinin öldüğünü haber verecektir ancak gördüklerinden şok olur. Nani bebeği sorar. Tapasya ise bebeği Puşkar’ın verdiğini söyler. Nani ise Puşkar2ı arar. Ancak ulaşamaz. Puşkar ise büyük bir hata yaptığını söyler ve kaçacaktır. Puşkar kaçmadan Nani yakalar. Bundela evinde ise herkes sinirlidir. Çocuk seslerine kimsenin tahammülü yoktur. Mai Kanha ve Mukta’nın aynı evde durmaması gerektiğini Kanha’nın Mukta’yı ağlattığını ve kendilerini rahatsız ettiğini söyler. Mai evde çocuk istemediğini söyler. Veer ise Mai’nin bunları üzüldüğü için söylediğini söyler. Mai ise istemediğini tekrar edinde İcca üzülür.

[mavitext]Kördüğüm 183. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 182. Bölüm Fragmanı

Etiketler: 4 şubat pazar kördüğüm özeti kördüğüm 182. bölüm özeti kördüğüm 4 şubat fragmanı kördüğüm 4 şubat özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL