Kördüğüm 183. Bölüm Özeti? 5 Şubat Pazartesi Fragmanı

Kördüğüm 183. Bölüm Özeti? 5 Şubat Pazartesi Fragmanı

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 183. bölüm özetinde Veer Mai’ye eğer İcca ve çocuklarımı istemezseniz benide unutun bende buradan çeker giderim der. Dadaji araya girerek böyle bir şeyin olmadığını çocukların ve İcca’nın burada kalacağını söyler. Puşkar ise Nani’den kaçmaktadır. Ancak Nani Puşkar’ı yakalar ve bir güzel döver. Rohini ise ev halkına Puşkar’ın durumundan bahseder. Kördüğüm 5 Şubat pazartesi özetini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 183. Bölüm Özeti? 5 Şubat Pazartesi

Divya ile Tapasya ise telefonda konuşmaktadır. Tapasya Rathot’unda bebeği kabul ettiğinden bahsetmektedir. Veer ise İcca’ya Kahna ve Mukta’nın kendilerine olan ihtiyacından bahseder. İcca ise çocuklar konusunda Veer’e olan güvenini tekrar eder. İcca ise Veer’e çocuklar arasında bir ayrım olacağını söyleyerek yeni bir çocuk istemediğini söyler. Veer ise bu karara saygı duyduğunu ifade eder. Nani ise bebeğe hizmetlilerin bakması gerektiğini söylerken Tapasya ise bebeğe kendisi gibi kimsenin iyi bakamayacağını söyler. Nani ise İcca’nın bebeğinin sokaklarda büyümesini arzu etmekte ve bunun için ne yapacağını düşünmektedir. Mai ise balkonda duran İcca’nın yanına gider ve yeni bir bebeğinin olabileceğini söyler. İcca ise Veer ile aldıkları kararı anlatır. Bunun üzerine Mai şok olur.

Mai üzerindeki şoku atlattıktan sonra İcca’ya bu kararından vazgeçmesi gerektiğinden bahseder. Bebek ile ilgili kararların tek başına alınamayacağıdan bahseder. Bu konuda Veer’in de sözü olmalıdır. İcca ise Veer’in de aynı karar içinde olduğunu söyler. Bu sırada Veer gelir ve kendi kararınıda Mai’ye iletir. Mai ise aldıkları bu kararın yanlış olduğunu ve diğer iki çocuğun yabancı olduğunu ve aileye varis olamayacağını söyler. Mai ayrıca bu kararlarından vazgeçmezler ise aileden kimsenin bu çocukları sevmeyeceğini söyler. Jogi ise Divya ile Tapasya’yı ziyaret eder. Bakmak için dışarıdan bir bebek aldıklarına sevinir ve Rathot’un da bu karara nasıl baktığını sorar. Tapasya ise Rathot’un bu karara saygı ile yaklaştığını söyler.

Mai ise İcca ve Veer’in kendi bebekleri varken bu çocuklar ile ilgilenebileceklerini ancak kararlarını değiştirmezlerse bir daha çocuk sahibi olamayacaklarından bahseder. Mai ise İcca’nın bir günah işlemiş olabileceğini 3 harflilerin ona musallat olduğunu söyler. Bu düşüncesini İcca’ya iletir. İcca ise ağlamaya başlar ve Tapasya’ya Mukta’yı vermek istediğini bu yüzden başına bu olayların geldiğini söyler. Rathot ise bebekle oynamaktadır. Nani Tapasya’ya İcca’nın bir oğlu olduğundan bahseder. Tapasya ise Nani’ye İcca’dan bahsettiği için bağırır. Nani İcca’nın bebeğinin öldüğünden bahseder. Tapasya ise olan bitenden şok olur. İcca ise Mukta’yı beşikte bulamaz ve şok olur. Her yerde onu arar. Mai ise Mukta’yı Damini’ye götürür. Mai Damini’ye İcca ve Veer’in aldığı karardan bahsederek çocuğa Damini’in bakmasını ister. Bu sırada İcca gelir. Damini İcca’nın kararına saygı duyduğunu söyler. İcca ise çocuğuna kavuşur.

[mavitext]Kördüğüm 184. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 5 Şubat Pazartesi Fragmanı

Etiketler: 5 şubat kördüğüm özeti kördüğüm 183. bölüm özeti kördüğüm 5 şubat pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL