Kördüğüm 185. Bölüm 7 Şubat Çarşamba Özeti Fragmanı?

Kördüğüm 185. Bölüm 7 Şubat Çarşamba Özeti Fragmanı?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 185. bölüm özetinde; Tapasya hizmetlilere bebek ile ilgilendikleri vakit ellerini dezenfekte etmelerini ister. Ayrıca alışveriş için çıkacağını söyler. Nani ise bu durumdan hoşlanmaz ve alışverişi yeni yaptığını söyler. Tapasya ise Rathot’un bu tür bebek alışverişlerinden hoşlandığını söyler. Kördüğüm 7 Şubat Çarşamba özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 185. Bölüm 7 Şubat Çarşamba Özeti Fragmanı?

Damini konağa gelerek Divya’ya Tapasya’nın evini sorar. Damini Tapasya’ya hediye aldığını ve vermek istediğini söyler. Divya ise Jogi’yi kıskandığından Damini’yi azarlar. Jogi olan bitene şahit olur ve Damini’yi bir kez daha takdir eder ve Divya’ya bu konuda yanlış yaptığını söyleyerek çıkışır. İcca ise dayanamaz ve bebeği görmeye gider. Tapasya evde yoktur. Bebeği alır ve emzirir. İcca adeta bilmeden de olsa bebeği ile ilgilenmektedir. Bu sırada Rathot gelir ve İcca’yı bebeği emzirirken görür ve bundan memnun olur. Tapasya ise yine çıldırır ve bebeği İcca’dan alarak ortalığı yıkar. İcca ise Tapasya’yı bu konuda uyarırken Tapasya bebeğinin kaybolmasını İcca’ya bağlar. İcca ise Veer’i terk ettiğini hatırlatır.

Rathot İcca ve Tapasya kavgasına müdahil olmak ister ancak Tapasya Rathot’a çıkışır ve tarafını seçmesini ister. Rathot ise bu evin kendilerinin olduğunu söylemesi üzerine İcca özür diler ve Tapasya ise İcca’yı evden kovar. Damini Kahna ve Mukta’nın yanındadır. Kahna ona Mai ile ilgili yaşadığı sıkıntıları hatılatır. Son olarak Kahna mücevherlerin yanında top oynadığı için Mai onu hırsızlıkla suçlamıştır. Nani ise İcca’nın bebeğine tahammülü yoktur. Puşkar ile konuşarak yaptığı işi bitirmesini ister. Puşkar ise işi yokuşa sürer. Tapasya ise İcca’nın verdiği hediyelerin hiç birini bebeğe giydirmeyin talimatı verir. Rathot Tapasya’ya ve Nani’ye davranışlarını düzeltmeleri konusunda uyarı verir ve Tapasya’ya kendisini İcca’nın yerine koymasını ister.

İcca eve gelir ve Yuvra’jın beslenemediğini düşünür ve üzülür. Veer ise ne olduğunu sorar. İcca Veer’i da üzmemek için bir şey yok der. Veer ise olan bitenden haberdadır ve İcca’ya destek olacağını söyler. Bu sırada evde tören için hazırlık yapılmaktadır. Kahna tatlılardan bir miktar yeyince Mai onu azarlar. Olan biteni İcca görür ve bebeği olmadığı için evde herkesin kendisine kötü davrandığını söyler. Kahna’yı ise hikaye anlatarak sakinleştirmeye çalışır. Akşam olur ve herkes kocasını bekler. Veer eve gelir ve Mukta’yı evlat edinebileceklerine dair belgleri İcca’ya verir. İcca ise mutlu olur. İcca yatağa girdiğinde ise Yuvraj’ı düşünmekten kendisini alamaz ve onu düşünmektedir.

[mavitext]Kördüğüm 186. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 185. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 7 şubat kördüğüm özeti kördüğüm 185. bölüm özeti kördüğüm 7 şubat çarşamba özeti kördüğüm 7 şubat fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL