Kördüğüm 186. Bölüm 8 Şubat Perşembe Özeti Fragmanı?

Kördüğüm 186. Bölüm 8 Şubat Perşembe Özeti Fragmanı?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 186. Bölüm özetinde; Mai daha önce hırsızlık olayından dolayı gözüne kestirdiği Kahna’yı rahat bırakmaz ve yine onu hırsızlıkla suçlamaya kalkar. Kahna ise sdece topu aldığından bahsetse de Mai’nin hırsı bir türlü geçmemektedir. Mai’nin sinirinin asıl nedeni ise İcca ve Veer’in Kahna’yı resmiyette evlatlık olarak kabul etmeleridir. Kördüğüm 8 Şubat özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 186. Bölüm 8 Şubat Perşembe Özeti Fragmanı?

Rathot Veer’i arar ve İcca’nın evlerine geldiğinden söz edecekken, Veer İcca’nın sağlığının yerinde olmadığından bahseder. İcca’nın Mukta’yı benimsediğini söyler ve peşinden telefonunu kapatır. Rathot ise İcca’nın evine geldiğini söyleyemez. Damini ise İcca’yı arar ve İcca ise dışarıda olduğundan bahseder. Damini çocukları kendi evine götüreceğini söyler İcca ise bunu kabul etmez. İcca bir sorun mu var diye sorar. Damini ise Mai’nin çocuklara karşı iyi davranmadığını söyler. Bu arada Yujrav ağlamaktadır. Rathot bebeği susturmaya çalışıyor ancak başarılı olamıyor. Nani Tapasya’nın süt ısıtmaya çalıştığını ancak Yujrav’ın içmeyi kabul etmediğini söyler.

Tapasya İcca’nın bebeği ile ilgilendiğinden beri süt içmediğini söyler. Rathot ise doktora götürmeye karar verir. Nani ise Rathot’un Yujrav ile ilgilendiği için takdir eder. İcca ise her dakika Yujrav’ı düşünmektedir. Veer İcca’ya Rathot’un kendisini aradığını söyler. İcca ise ne söyledi diye merak eder. Veer çocukları olduğu için şanslı olduklarını söyler. Veer çocuklar için oyuncak almıştır. Kahna Veer’e Mai’nin sözlerini söyler. Veer ise Mai’nin büyüdükten sonra seni seveceğini söyler. Mai evlatlık olayının kendilerini mutsuz etiğinden bahsederken, Veer ise Kahna ile aralarında geçen olaylardan bahseder. Bu arada Yujrav ağlamaktır. Tapasya ve Nani ise bebeği beslemeye çalışsalarda başarılı olamazlar. Rathot ise İcca’nın bebeğini beslediği olayı düşünüyor.

Tapasya bebeğini hizmetçiye emanet ederken, Nani’ye ders alacağından bahseder. Nani ve Rathot ise bu olayı desteklemekle birlikte çocuğun ne olacağını düşünürler. Rathot ise Tapasya’nın olmadığı günlerde bebeğin beslenmesi için İcca’yı aramayı akıl eder ve arar. Rathot olan biteni anlattıktan ve İcca’dan yardım istedikten sonra; İcca, bu durumdan Tapasya’nın hoşlanmayacağından bahseder. Rathot ise Tapasya’yı kendisinin ikna edeceğini söyler. İcca ise emzirmeyi kabul eder. Divya davet dolayısı ile hizmetçi aramaktadır. Jogi ise Damini’nin boş zamanlarında bu tür işler ile uğraştığını söyler. Bunun üzerine Divya kıskanır ve Jogi’ye bunu nereden bildiğini sorar. İcca Yujrav’ı emzirirken Muktha’yı da getirir. Rathot Muktha ile ilgilenir. Alışveriş merkezinde Tapasya ve Nani Veer ile karşılaşır. Veer İcca’nın acısı olduğu halde isim partisi vermelerini eleştirir. Bunun üzerine Veer ise Tapasya’nın sözlerini dinlemeden oradan ayrılır.

[mavitext]Kördüğüm 187. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 186. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 8 şubat kördüğüm fragmanı 8 şubat perşembe özeti kördüğüm 186. bölüm özeti kördüğüm 8 şubat perşembe özeti


Yorum yaz