Kördüğüm 187. Bölüm Özeti 8 Şubat Cumartesi Fragmanı!

Kördüğüm 187. Bölüm Özeti 8 Şubat Cumartesi Fragmanı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 187. bölüm özetinde; Tapasya dans kursundan dönmüş ve oyuncaklar almıştır. Rathot ise Tapasya’dan İcca’nın Yujrav’ı emzirdiğini saklamıştır. Bu durum Rathot’u tedirgin etmektedir. Rathot karakola giderek çocuğu hakkında yeni gelişmeler var mı diye sorar. Karakolda konuya yeni vakıf olan bir polis Rathot’un eşine kızar ve çocuğu bırakmasından dolayı suçlar. Kördüğüm 8 Şubat Cumartesi özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 187. Bölüm Özeti 8 Şubat Cumartesi Fragmanı!

Rathot karakolda polise yeni bulduğu bebekten de bahsedince polis Rathot’a kızar. Resmi bir işlem olmadan böyle bir şeyi yapmalarının uygun olmadığını söyler. Rathot ise polise kızarak hem kendisini tanımadığı için hemde uzun zaman geçmesine rağmen çocuğunu bulamadıkları için şikayetçi olacağını söyler ve ortalığı dağıtır. Rathot eve gelir ve Tapasya Yujrav’a tören yapmak için alışveriş yapmıştır. Tapasya’nın aldığı oyuncaklar Yujrav’ı korkutacak cinsten oyuncaklardır. Jogi Damini’nin çalıştığı yere giderek orda yemeklerden yer ve çok güzel olduğunu söyler. Jogi Damini’ye para vermek ister. Damini ise verilen parayı kabul etmememenin yanında Jogi ile aralarında bir yakınlaşma olmuştur.

İcca ve Veer birlikte kutlama yaparak eğlenirler. Mai bu duruma şahit olunca yakın zaman içinde bebeklerini kaybeden Veer ve İcca’nın nasıl böyle bir kutlama yaptıklarını eleştirir. Veer ise bir avukat çağırarak Kahna’ya miras ile ilgili sözleşme yapmak ister. Mai ve Dadaji bu durumu haber alınca şok olurlar ve Kahna’nın aileden biri olmadığı için böyle bir hakkı olmadığını söylerler. Daadaji böyle bir sözleşmeyi imzalamak istemez. Rathot yaptığı hırçınlıklardan ve bebek kaçırmaktan gözaltına alınır. Bu arada İcca ise Rathot’u arar ve geç geleceğini söylemek ister. Rathot’un polis tarafından tutulduğunu öğrenir ve hemen karakola giderek Rathot’u oradan çıkartır. Rathot ise İcca’ya teşekkür eder. İcca bu olanların hiçbirini Veer’e açıklamamasını ister.

Rathot Yujrav’ı beslemek için İcca’dan yardım ister. İcca bebeği emzirirken bir anda Nani ile Tapasya eve gelir. Rathot endişelenir. Zira içerde İcca vardır. Tapasya İcca ile karşılaşırsa kötü olabilir. Tapasya işi erken bittiği için gelmiştir. Bebeği yanına gider ve içerde sadece bebek vardır. İcca ortadan kaybolmuştur. Bu durum Rathot’u şaşırtmış ve İcca’ya nasıl anladın der. İcca ise Tapasya’yı tanıdığını ve geleceğini tahmin ettiğini söyler. İcca eve dönecekken yolda kalır. Yolda Veer İcca ve Mukta’yı görür ve burada ne yaptıklarını sorar. İcca ise cevaplayamaz. Damini ise evinin bulunduğu yere yeni bir inşaat alanı yapılacağından evsiz kalır. İcca’nın yanına ise gidemez. Damini şimdi ne yapacak?

[saritext]Kördüğüm 188. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Kördüğüm 187. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz açıklanmadı.

Etiketler: 8 şubat kördüğüm özeti kördüğüm 187. bölüm özeti kördüğüm 8 şubat cumartesi özeti kördüğüm 8 şubat fragmanı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL