Kördüğüm 188. Bölüm 10 Şubat Cumartesi Özeti Fragmanı!

Kördüğüm 188. Bölüm 10 Şubat Cumartesi Özeti Fragmanı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 188. Bölüm özetinde Damini evini terk etmiş ve bulunduğu yerden ayrılmıştı. Jogi ise Damini’yi bulmak için evine gelir fakat bulamaz. Çevreden herkese sorar ancak kimse bilmemektedir. Jogi Damini’ye ulaşamayınca İcca’yı arar. İcca ise Jogi’ye annesinin evden ayrıldığını söyler. Kördüğüm 10 Şubat Cumartesi bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 188. Bölüm 10 Şubat Cumartesi Özeti Fragmanı!

İcca ve Jogi birlikte Damini’yi ararlar ve Damini’yi tren istasyonunda bulurlar. Damini Basti’ye gitme kararı almıştır. İcca ve Jogi bunu duyunca nasıl böyle bir karar alırsın diye söylenir. Damini İcca’nın yanına gidemiyordur. İcca’nın iki çocuğu vardır ve aile onları istememektedir. Jogi Damini’den evine gelmesini ister. Damini ise Divya ile karşılaşacağı için istemez. Jogi ısrar eder. Damini bir kaç günlüğüne kalmayı kabul eder. Damini Jogi ile birlikte eve gelir. Divya Damini’yi görünce şok olur. Jogi Damini’nin bir kaç gün evde kalacağını söyler. Damini evde kimseye rahatsızlık vermeyeceğinden bahseder. Divya Jogi’nin de ısrarı ile kabul etmek zorunda kalır. Jogi ise bu durumdan memnun olur.

İcca evde Veer ile konuşarak Damini için bir yerler ayarlamak için anlaşırlar. İcca Mukta ile annesinin yanına gelir. Jogi Mukta ile ilgilenirken Divya ise bundan rahatsızlık duymaktadır. İcca ve Damini konuşurlar ve İcca annesine Veer’in ev bulduğunu ve buraya gelmesi gerektiğini söyler. Damini ise bir müddet burada kalacağını söyler. Divya ise olan biteni gizlice dinlemektedir. Rathot ve Tapasya’da Jogi’nin evine gelir ve Rathot Mukta’yı görünce İcca’nın da burada olduğunu söyler. Tapasya ise Mukta’yı daha önce görmediği halde İcca’nın burada olduğunu nasıl anladığını merak eder. İcca aşağıya inerken Yujrav ağlar. İcca bebeği alarak susturur. Tapasya ise bebeği almak ister ancak Rathot buna izin vermez. Tapasya ise bu duruma bir anlam veremez.

İcca Mukta’yı da alarak odasına çıkar ve onunla oynar. Tapasya onları seyreder ve aynı oyuncağın kendi evindede olduğunu anlar. Bu durumdan şüphelenir. Rathot’un Mukta’yı kendi çocuğu gibi sevmesi ise Tapasya’yı şoka uğratmıştır. Tapasya sonrasında Nani ile konuşur ve olan biteni anlatır. Nani’ye ben evde olmadığımda Rathot’u takip et der. Nani gizlice eve girerken Rathot’un biri ile konuştuğunu duyar. Rathot’un konuştuğu kişi ise İcca’dır. İcca belli bir zaman sonra Rathot’un evine gelir ve bebeği emzirir. Nani bunu görür ve şok olur. Rathot ise Mukta ile oynar. Nani hiç olmayacak bir düşünceye girer ve Rathot’un Tapasya’yı İcca ile aldattığını düşünür.

[mavitext]Kördüğüm 189. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 188. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 10 şubat cumartesi kördüğüm özeti kördüğüm 10 şubat cumartesi özeti kördüğüm 10 şubat fragmanı kördüğüm 188. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL