Kördüğüm 189. Bölüm 11 Şubat Pazar Özeti Fragmanı!

Kördüğüm 189. Bölüm 11 Şubat Pazar Özeti Fragmanı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 189. bölüm özetinde Mai ile İcca arasında yaşanan gerilimler artarken Mai eve gelince İcca’ya Damini’nin eve gelmemesi konusunda ısrarcı olur. Bir de İcca’nın evlatlık edindiği çocukları da istemez. İcca ise Damini’nin eve gelmek istemediğini söyler. Bunun üzerine Mai tüm hırsını hizmetliden çıkarırken hizmetli ise evde çocukların kalabalık olması ve evin çocuk yuvasına dönmesinden dolayı iş yapamadığından şikayetçi olur.

Kördüğüm 189. Bölüm 11 Şubat Pazar Özeti Fragmanı!

Söz yine dönüp dolaşıp İcca’nın çocuklarının yaptığı yaramazlıklara gelir. Veer ise bu duruma çok sinirlenmiş ve masadan kalkmıştır. Veer İcca’ya artık başka bir evde yaşamaları gerektiğini söyler. Veer ailesini de alıp evden ayrılmaya karar vermiştir. Nani ise tüm gördüklerini Tapasya’ya anlatır. Tapasya ise tüm olup bitene üzülürken Rathot’un kendisini sadece bebeği için sevdiğini söyler. Rathot ise Yujrav’ın fotoğrafını duvara asarken Tapasya’nın ise morali bozuktur ve Rathot’a hiç yüz vermez. Rathot Tapasya’ya şaka yapar. Veer ise İcca’ya kendi çocuklarının ailesinin yanında büyütmek istediğini ancak son gelişen olayların buna müsade etmediğini söyler. Bu arada Kahna ise oyun oynamaktadır. İcca ve Veer ise Mukta’dan uzakta kalır. Kahna oynadığı topu az ileriye atar. Bu arada topa yaklaşan bir adam topu daha ileri atar. Kahna İcca ve Veer’den uzaklaşır.

Yabancı adam Kahna’yı kaçırmak üzere iken Veer ve İcca Kahna’nın olmadığını hisseder. İcca eskiden yaşadığı korku dolu anlardan dolayı Kahna’nın Avi tarafından kaçırılabileceğini düşünmektedir. Bu sırada Kahna adamın elini ısırır ve elinden kurtulur. Veer’in geldiğini gören adamlar arabalarına binerek kaçarlar. İcca korkularında haklı olduğunu düşünerek bundan sonrası için daha dikkatli olması gerektiğini söyler. Veer İcca’nın düşünceli olduğunu görünce nedenini sorar. İcca ise Kahna’ya dedesinden büyük bir servet kaldığını bu servet için Avi’nin babasını bile öldürmeye çalıştığını bu yüzden de Kahna’yı kaçırabileceğini söyler.

Rathot Tapasya’nın yanına gelir ve ona sürpriz yapar. Tapasya Rathot’a kendisinden bir şey gizlememesi gerektiğini söyler. Rathot ise kendisinden hiçbir şey gizlemeyeceğine dair söz verir. Tapasya dans kursunun bir kaç gün iptal olduğunu söyler. Rathot ise bebeği emzirmek için çeşitli yollara başvurur ve sonunda otele rezervasyon yaptırır. Tapasya ise bunu duyunca Rathot’un planını anlar ve onu takip eder. Bu sırada Rathot ise İcca’ya telefon eder ve eve değil otele gelmesini söyler. İcca ilk olarak endişelense de sonradan Yujrav’ı görünce rahatlar ve onu emzirir. Bu arada Tapasya ise otelde kumar oynatılıyor diye oteli polise ihbar eder. Rathot ise havuz kenarındadır ve polislerin geldiğini söylerken Tapasya ise Nani ile konuşmakta ve Rathot ve İcca’nın durumu hakkında ileri geri konuşmaktadır.

[mavitext]Kördüğüm 190. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 189. bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 11 0cak pazar kördüğüm özeti kördüğüm 11 ocak pazar özeti kördüğüm 189. bölüm fragmanı kördüğüm 189. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL