Kördüğüm 19 Nisan Perşembe 256. Bölüm Özeti Neler Olacak? Baba Kız Barışır!

Kördüğüm 19 Nisan Perşembe 256. Bölüm Özeti Neler Olacak? Baba Kız Barışır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Veer hastanede can çekişmektedir. İcca endişeli olduğu için Jogi ile Mukta İcca’yı teselli etmektedirler. Veer’in ameliyat biter ve İcca Veer’in yanına gitmek için hareketlendiğinde Mai ona izin vermez ancak İcca gitmek ister. İcca giderken bayılır tam düşecekken Rathot tutar. Kördüğüm 256. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 19 Nisan Perşembe 256. Bölüm Özeti Neler Olacak?

İcca’yı bir sandalyeye oturturlar ve sonrasında Rathot ile Mukta göz göze gelir. Mukta babasına nerede olduğunu ve çok aradığını söyler. Rathot ise işleri olduğunu bitirince geldiğini söyler. Bu arada Vinşu ile Methi ise gezerler. Methi ailesinden kimsenin aramadığını söyler. Vinşu aileniz size çok güveniyor der. Mukta olan biteni Rathot’a anlatır. Rathot orada olamadığı için üzgün olduğunu söyler. Nani ise evde Mukta’yı düşünür. Sonrasında Rathot’un geldiğini öğrenince korkmaya başlar. Rathot bunu duyarsa beni öldürebilir der.

Rathot ile Gunwati konuşur ve Gunwati Veer’i mi görmeye geldin der. Rathot ise hayır bir kadının haklarını almaya geldim der. Gunwati İcca’nın bizim ailemizle alakası yok, Veer’in artık bir eşi var der. Rathot ise olan biteni biliyorum ve İcca’nın hakkını alacağım der. Gunwati vermezsem ne yapacaksın der. Vermezsen ne yapacağımı söylersem yapmaya başlarım ve bu senin için iyi olmaz. Rathore İcca’yı getirir ve burada kimse sana bir şey diyemez der. Gunwati ise kötü kötü bakar ve oradan ayrılır.

[mavitext]Kördüğüm Finali Nasıl Olacak? Tıklayınız! [/mavitext]

İcca Veer’in yanına gider ve ona dokunmaktadır. İcca biraz sonra bir hayal görür ve Veer hafızasını geri kazanmış mutludurlar. Ancak Veer birazdan uyanır ve öğretmen hanım burada ne yapıyorsunuz der. İcca ise ağlamaktadır. Veer lütfen ağlamayın der. Veer’e dinlenmesini söyler bir süre sonra Veer’in makinasından sesler gelmeye başlar ve doktorlar gelir. Gunwati’de gelir ve İcca’ya gitmesini söyler. İcca kalmak istese de gider.

Rathot Jogi’lere gelir ve İcca’da gelir. İcca Rathot’a Veer için teşekkür eder, Yujrav için ise özür diler. Rathot çok değişmiş, beni affetmiş midir der. Rathot bahçedeki Mukta’nın yanına gider ve ayrılacakken Mukta baba diye sarılır. Rathot ile Mukta şimdi ağlamaktadır. Rathot bu kelimeyi ne duyduğumdan o kadar müteşekkirim ki der. Sonrasında Rathot ile Mukta İcca’nın haklarının alınmasından konuşur ve Mukta Nani’nin kendisine yapmış olduğu tekliften bahsetmez. Bahsederse ciddi sıkıntılar olacaktır. İleride Rathot bu durumu öğrenecek mi?

[mavitext]Kördüğüm 257. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 19 nisan neler olacak kördüğüm 19 nisan Veer öldü mü kördüğüm 256. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL