Kördüğüm 190. Bölüm 12 Şubat Pazartesi Özeti Fragmanı!

Kördüğüm 190. Bölüm 12 Şubat Pazartesi Özeti Fragmanı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 190. bölümde polis oteli basmış ve Nani ile Tapasya ise şiddetli bir şekilde olayı konuşuyordu. Nani bu yaptıkları plan sonrası İcca’nın Veer tarafından sokağa atılacağını söyler. Tapasya ise nasıl ben Veer tarafından evden atıldı isem İcca’da o şekilde atılmalı diyerek İcca ile Rathot’u Veer’in otelde basması gerektiğini söyler. Kördüğüm 12 Şubat pazartesi özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 190. Bölüm 12 Şubat Pazartesi Özeti Fragmanı!

Bu arada Rathot İcca’ya dışarı çıkmaması gerektiğini polislerin burada olduğunu söyler. İcca ise başına gelen bu işten dolayı korkmuştur. Veer ise hala İcca’yı telefonla aramaya devam eder. İcca daha fazla dayanamaz ve telefonu açarak bulunduğu yerin adresini verir. İcca Veer’e herşeyi anlatacağını söyler. Rathot ise İcca’nın yanına gelir ve İcca’yı eve sıkıntı olmadan götüreceğini söyler. Damini ise Divya ve Jogi’nin evinde kalmaya devam eder. Damini Jogi’ye uygun bir ev bulduğunda buradan taşınacağını söylerken kulak misafiri olan Divya ise Damini’nin buraya kalıcı olarak yerleşeceğini düşünmeye devam eder. İcca’nın kaldığı otele Veer gelir ve Rathot ile İcca’yı görünce şok olur.

İcca her şeyi anlatmaya çalışsa da Veer dinlemez. İcce Yuğraj’ı kendi çocuğu gibi sevdiğinden bahseder. Bu duruma Veer daha da kızar. Rathot ise tüm suçun kendisinde olduğunu söyler. Veer ise Tapasya’nın bu durumdan haberi olup olmadığını sorar. Rathot ise zamanı olmadığından söyleyemediğini dile getirir. Veer hem İcca’ya hem Rathot’a kızar ve eşini alarak oradan ayrılır. İcca ise Veer dinlemese de sürekli yanlış yaptığından bahsederek özür diler. Bunu sadece bebek için yaptığını söyler. Nani ise meraktadır ve İcca’yı telefonla arar. Nani beklenilen olayın gerçekleşmediğini anlar. Rathot polise giderek bunu kimin yaptığını öğrenmek ister. Polis ses kaydının olduğunu söyler.

Rathot ses kaydını dinler ve bu ihbarı yapanın Tapasya olduğunu anlar. Bunun üzerine akşam olduğunda yemekte Tapasya sofradan kalkacakken Rathot onu durdurur ve neden yaptığını sorar. Bunu İcca olduğu için mi yaptın diye bağırır ve kızar. Tapasya ise İcca’nın kendi bebeğine dokunmasına izin verdiği ve onu emzirmesine müsaade ettiği için Rathot’a kızar ve arkasında iş çevirdiğini söyler. Tüm bu olup biten karşısında ise Nani sadece seyretmektedir. İcca annesi ile konuşarak otel konusunda ona da bilgi verir. Damini ise bu konuda İcca’ya yanlış yaptığını kocasına haber vermeden böyle işlere girişmemesini söyler. Tapasya ise hırslanmıştır ve eşyasını toplayıp babasının evine gitmek ister. Ancak Nani onu sakinleştirir. Nani Rathot’un kendisine göre haklı olduğunu söyler. Rathot’un iş adamı olduğunu ve oteline böyle bir baskının kendisini sinirlendirdiğini söyler.

[mavitext]Kördüğüm 191. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 190. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 12 şubat kördüğüm özeti kördüğüm 12 şubat fragmanı kördüğüm 12 şubat özeti kördüğüm 190. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL