Kördüğüm 191. Bölüm Özeti? 13 Şubat Salı Fragmanı!

Kördüğüm 191. Bölüm Özeti? 13 Şubat Salı Fragmanı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 191. bölüm özetinde gerilimli zamanların ardından Veer ve İcca yeniden bir aradadır. Birikte güzel vakit geçiren ikili birbirlerine olan sevgilerini dile getirmektedirler. Tüm bu gelişmeler sonrasında Veer İcca’dan bir daha kendisinden bir şeyler gizlememesi gerektiğini söyler. İcca ise buna söz verir. Kördüğüm 13 Şubat Salı özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 191. Bölüm Özeti?

Umed ile Mai konuşmakta ve Mai oğlu Vansh’ı gördüğü rüyayı anlatmaktadır. Veer birden anne diye seslenince Mai oğlu Vans zanneder. Veer akşam yapılacak olan yemek hakkında annesi ile tartışırken bir taraftan da onun gönlünü almaktadır. Mai Veer’e İcca’nın peşinden gittiği için kızmakta ve annesini ihmal ettiğinden dert yanmaktadır. Umed ise Veer’e Mai’nin torununu kaybettiği için endişe içinde olduğunu söylemektedir. Bu yüzden Veer Mai’yi anlayışla karşılamalıdır. Sonrasında İcca’da gelir ve Mai’den özür diler. Mukta ve Kahna’yı neden yanına aldığını anlatır ve evladının ölmesinin kendisine verilmiş bir ceza olabileceğini söyler.

Tapasya’nın oteli basması ve sonrasında gelişen olaylar Tapasya ve Rathot’un arasını açar. Tapasya hatasını affettirmek için Rathot’un etrafında fır döner ama nafile Rathot Tapasya’yı affetmediği gibi daha da sinirlenir. Rathot İcca’yı tekrar arar ve bebeği emzirmesini ister. İcca ise eşi ile artık arasına sır koymayacağını ve gelemeyeceğini söyler. Rathot telefonu kapattıktan sonra Tapasya ile tartışır ve bebeğin süt emmediğini ve belenemediğini söyler. Ellerindeki imkanı da Tapasya yüzünden kaçırmışlardır. Tapasya ise bebeğinin kendini bile tanımadığını ve İcca emzirmeye devam ederse artık annesi olarak görmeyeceğinden korktuğunu söyler. Rathot ise bu sözler üzerine elini havaya kaldırır ama vurmaz. Tapasya ise bu duruma çok kızar.

Jogi’nin evinde ise Damini tüm olanlara rağmen Divay’nın hizmetini yapmakadır. Divya ise Damini’nin ev aradığını duyunca onunla konuşur ve gitmemesi gerektiğinden bahseder. Önceleri Tapasya mutsuz olduğu için İcca’nın da mutsuz olmasını istediğini ancak bu durumun artık değiştiğini söyler. Bunun üzerine Damini’den özür diler. Bu durum sonrası ikisi de ağlar. Bu arada Rathot ile Tapasya konuşur ve Rathot Tapasya’dan özür diler. Tapasya geçmişte İcca ile yaşadıklarını anlatır. Rathot ise artık bu tür olayların geçmişte kaldığını söyler. Bunun üzerine Tapasya babasının evine tekrar gitmeye kalkar. Nani ise Tapasya’yı urdurmaya çalışır. Tapasya İcca’nın yine mutluluğunu bozduğunu söyler. Nani ise şimdi sen gidersen kimse sana inanmaz ve ikimizde dışarıda kalırız der. Nani Rathot ile konuşacağını ve aralarını düzelteceğini söyler.

Kördüğüm 13 Şubat Salı Fragmanı!

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 13 şubat kördüğüm neler olacak kördüğüm 13 şubat fragmanı kördüğüm 13 şubat salı özeti kördüğüm 191. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL