Kördüğüm 192. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Şubat Çarşamba Neler Olacak?

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Şubat Çarşamba Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 192. bölüm özetinde; Damini Rathot’a giderek Tapasya’yı affetmesi gerektiğini söyler. Rathot ise Damini’den aldığı nasihat ile giderek Tapasya ile konuşur ve ikiside hatalı olduklarını ve birbirlerinden bir şeyler gizlemeyeceklerine söz vererek barışırlar. Rathot Veer’in inşaatına gelerek İcca konusunda özür diler. Veer ise İcca ile aralarında bir sorun olmadığını söyler. Bunun üzerine Veer Tapasya ve İcca’nın geçmiş yaşantılarından dolayı bir araya gelmelerinin doğru olmayacağını söyler. Kördüğüm 14 Şubat Çarşamba özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 192. Bölüm Özeti Fragmanı? 14 Şubat Çarşamba Neler Olacak?

Nani boş durmaz ve olan biteni Divya’ya anlatır. Divya ise Veer’in yanına giderek olanlardan İcca’nın sorumlu olduğunu söyler. Veer ise bu durumun bir daha yaşanmayacağını ve bu durumun sadece bebeği beslemek için olduğunu savunur. Chanda eski eşyaların olduğu bir odayı temizliyor. Bu arada İcca’da gelmiştir. Bunun üzerine İcca ve Vans’ın olduğu çerçeve yere düşer. Bunu gören İcca Vans’ın eskiden kendisine yaşattıklarını düşünür ve canı sıkılır, korkar.

İcca ile Veer akşam olduğunda odalarında dinlenmektedirler. Bu arada Veer İcca’ya mavi rengin Vans’ın en sevdiği renk olduğunu söyler. İcca ise o an elinde ne varsa yere atar. İcca bu olayların üst üste yaşanması sonrasında iyice korkmaya başlamıştır. Chanda ise Bundela evindeki mücevherleri çalmak için hamle yapacakken Dadaji ve Kasap onu görür. O da mücevherleri Mai’ye vermek için temizlediği yalanını söyler. Dadaji bu yalana inanır.

Divya eve yeni bir hizmetçi kız çağırmıştır. Damini ise bu kızda farklı durumların olduğunu ve onu gözünün tutmadığını söyler. Divya ise yeni nesil kızların genellikle böyle olduğunu ve biraz havalı olabileceğini söyler. Bunun üzerine ise Damini ile hizmetçi kız tatışır. Hizmetçi kız Damini’ye iş konusunda karşı gelir. Bakalım bu kız Damini ve İcca’nın başına nasıl işler açacak.

[saritext]Kördüğüm 193. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Kördüğüm 192. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmamıştır.

Etiketler: kördüğüm 13 şubat çarşamba fragmanı kördüğüm 13 şubat neler olacak kördüğüm 13 şubat özeti kördüğüm 192. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL