Kördüğüm 193. Bölüm Özeti Analizi? 15 Şubat Perşembe Neler Olacak?

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti Analizi? 15 Şubat Perşembe Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 193. bölümde yeni hizmetçi kız sürekli Damini’nin kendisine kızdığını Divya’ya anlatırken Divya ise Damini ile konuşacağını söyler. Yeni gelen hizmetçi ortalığı karıştıracağa benziyor. İcca ise tapınakta ölüleri için dua etmektedir. Bu arada İcca’yı Vans izlemektedir. Aman Allah’ım Vans yaşıyor mu? Kanal 7 ekranlarında ilgiyle izlenen Kördüğüm dizisinde heyecan kaldığı yerden devam ederken dizide meydana gelen olaylar ile ilgili dizi özetini yorum, analiz ve özel anları ile ilgili tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 193. Bölüm Özeti Analizi? 15 Şubat Perşembe Neler Olacak?

İcca duasını edip arkasına döndüğünde birden Vans ile göz göze gelir. Bunun üzerine hayal gördüğünü sanan İcca adamı izler ancak gözden kaybeder. Tekrar adamı görür ve adama dokunur ancak dönen kişi Vans değildir. Onun kıyafetlerini giymiş başka bir adamdır. İcca eve gelir ve çok korkmuştur. Veer ise İcca’yı görür ve onun Rathot’a gitmiş olabileceğini düşünür. Dizide kimse birbiri ile ilgili olayları anlatmadığı için sürekli haklarında yorum yapmaktadır.Veer İcca’nın bu durumuna kızmakla beraber İcca’nın dua için mabedde olduğunu öğrenince rahatlar ve niçin bu kadar sıkıntı içinde olduğunu sorar.

İcca her zamanki gibi eşinden ne yaptığını ve ne gördüğünü gizler. Bu yüzden ileride araları yine bozulabilir. Görüldüğü gibi Kördüğüm dizisinde herkes bir şeyi gizliyor adeta kördüğüm haline getiriyor. Sonda aç açabilirsen:).. Jogi, Divya ile Rathot’un evine gelir. Rathot ile Tapasya’nın mutlu olduklarını görünce çok sevinirler. Tapasya ile Rathot’un bu mutluluğu bakalım ne kadar uzun sürecek göreceğiz.Veer ise İcca’ya bir kaç günlüğüne geziye çıkacağını söyler. İcca ise Veer’in gitmesini istemez. Zira Vans’ı gördüğünü düşünen İcca çok korkmaktadır. Veer ise İcca’nın bu korkusunu anlayamaz. Dizideki karakterlerin en büyük sorunu birbirlerine açık olmayışlarından sürekli başları beladan kurtulmuyor.

Halbuki Veer düşüneceğine eşine sorsa, İcca’da korkularını ona anlatsa daha güzel olmaz mı. Evet beni duymuş olmalılar ki, İcca sonunda gerçekleri anlatır. Veer ise bu duruma güler ve Vans’ın yaşamadığını söyler. İcca Veer yokken annesinin evine gitmek ister. Veer ise çocuğun okulu var diyerek bunu reddeder. Bunun üzerine Veer giderken kendisi ve İcca’nın fotoğrafını da almak ister. Ancak fotoğraf Veer’in elinden düşer. Bu kötüye işarettir. Bu da Kördüğüm’de bize göre batıl bir inançtır. Bu arada Vans Bundela evine çıkagelir ve evin kapısını çalar. Vans’ı gören herkes şok olur. Vans’ın yaşadığına Mai dışında kimse inanmaz. İcca’da aşağıya iner ve Vans’ı görünce bayılır. Vans İcca için geri döndüğünü söyler. İcca ise buna inanmaz ve evden gitmesini ister. Mai dışında kimse gelen kişinin Vans olduğuna inanmaz. Peki gelen kişi Vans mıdır?

[mavitext]Kördüğüm 194. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm Fragmanı

Etiketler: 15 şubat perşembe kördüğüm özeti kördüğüm 15 şubat neler olacak kördüğüm 193. bölüm özeti kördüğüm vans yaşıyor mu


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL