Kördüğüm 194. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Analizi (Vans Eve Yerleşir)

Kördüğüm 194. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Analizi (Vans Eve Yerleşir)

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 194. Bölüm özetinde; Vans’ın ölmediğine Mai’den sonra Kasap’ta inanmıştır. Dadaji ise Kasab’a kızarak Vans’ın öldüğü bilgisini verir. Vans ise Mai’ye gider ve oğlu olduğunu kimseye kanıtlamaya gerek olmadığı kendisinin oğlu olduğunu söyler. Umed ise onun Vans olmadığını ancak Vans’a çok benzediğini söyler. Kördüğüm 16 Şubat Cuma analizini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 194. Bölüm Özeti? 16 Şubat Cuma Analizi (Vans Eve Yerleşir)

Dadaji Vans’ın cesedini yaktıklarını ve yaşamasının imkansız olduğunu söylerken, Vans ise Mai’ye kendi oğlu olduğunu ve yaşadığını herkese anlatması gerektiğini söyler. Umed ve Dadaji Vans’ı dışarı atar. Bir kaç kez vururlar. Mai ise onları durdurarak onun gerçek Vans olduğunu ve onu kovmamalarını söyler. Umed ise Vans’ın gerçek olup olmadığını ona bazı detayları sorarak öğrenebiliriz der. Umed ise bu yalancı adamın Mai’nin duygularını kullandığını söyler. Umed Vans’a bu zamana kadar neredeydin diye sorar. Vans ise Tapasya yüzünden kendisini nasıl vurduğu açıklamasını yapar. Buraya kadar hatırladığını ancak bundan sonrasını hatırlamadığını belirtir.

Vans hafızasını yitirdiğini ve yeni geldiğini söyleyerek şimdi İcca için geri geldiğini söyler. Umed İcca’nın artık Veer’in karısı olduğunu söyler. Bu evlilikten kendisinin memnun olduğunu söyler. Vans ise artık burada kalamayacağını söyler. Mai ise Vans’ı geri göndermez ve odasına gitmesini söyler. Bunun üzerine Vans gidemez. Umed ise hayırdır ne oldu odanı mı unuttun der. Bunun üzerine Vans ise odasının kilitli olduğunu söyleyince herkes şok olur. Rathot’un annesi ise Yujrav için ilaç hazırlarken, Nani doktorun verdiği ilaçları kullandığını ve bu tür ilaçları içmemesi gerektiğini söyler. Rathot’un annesi bu sözlere üzülür ve ağlar. Rathot’un annesi köye gitmek istediğini belirtir. Bunun üzerine Rathot ise annesini göndermek istemez.

Mai dışında kimse Vans’ın gerçek Vans olmadığına inanırken, polisi aramak isterler. Mai ise polisi armalarına engel olur. İcca ise Veer’e bilgi vermek ister ancak ulaşamaz. Umed ise evde yabancı biri olduğu için dikkatli olmaları gerektiğini söyler. İcca Vans’ı odasında izlerken onun nasıl Vans ile ile ilgili tüm gerçekleri bildiğini düşünür. Vans İcca’yı fark edince İcca kaçar. İcca ise Jogi’yi arar ve olayı anlatır. Jogi eve gelir ve herkesin Vans olduğuna inanıp inanmadığını sorar. İcca ise şimdilik sadece Mai’nin inandığını ve polisi aramamızı engellediğini söyler. Jogi ise polisi arayacağın söyler. Jogi Vans’ı polise götürmek istesede Mai engel olur. Jogi İcca’yı götürmek ister. İcca ise kocasının izni olmadan gidemeyeceğini söyler. Tüm bu gelişmeler Kördüğüm dizisinde ortalığı iyice karıştırmıştır. Vans gerçek değilse onu oraya kim getirtmiş ve amacı ne olabilir?

[mavitext]Kördüğüm 195. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 16 şubat kördüğüm özeti neler olacak kördüğüm 16 şubat cuma özeti kördüğüm 194. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL