Kördüğüm 195. Bölüm Özeti? 17 Şubat Cumartesi Neler Olacak?

Kördüğüm 195. Bölüm Özeti? 17 Şubat Cumartesi Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 195. bölümde Vans’ın eve yerleşmesi ile birlikte evde ortam gerilmiştir. Mai bir tarafta Vans’ı desteklerken diğerleri Vans’ın gerçek olmadığını söylemektedir. Veer ise hala bu konularda bilgi sahibi olmamıştır. İcca Vans’ın korkusundan odasının önüne bir adam koydurur. İcca mutfağa gittiğinde Vans arkadan gelerek İcca’nın koluna dokunur. İcca korkar. Kördüğüm 17 Şubat Cumartesi yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 195. Bölüm Özeti?

Vans su için geldiğini söyler. İcca ise Veer’i arar. Veer ise yakında geleceğini söyler (Veer’de tam gidecek zamanı buldu). İcca ise çabuk gelmesini ister. Bu arada Divya yine Jogi’ye kızmıştır. Divya Jogi’nin kızı ile değil İcca ile çok ilgilendiğini dile getiriyor. Divya İcca ile ilgili bir şey duymak istemediğini söylüyor. Bu arada İcca elinden kırmızı elbisesini düşürür. Bunun üzerine aşağıya iner bir bakarki elbisesini Vans almış ve üzerine tutar ve İcca’ya laf tacizi yapar. Bir de İcca’nın yüzüne dokunur. Bunun üzerine İcca bir tokat atar.

Bu arada Divya’nın eve aldığı hizmetçi eve hırsız olan erkek arkadaşını alırken sese uyanan Divya aşağıya iner ve hırsızlar Divya’yı bağlar. Bunun üzerine Damini uyanır ve Divya’yı kurtarmak ister ancak kolundan yaralanır. Jogi sesleri duymuş ve uyanmıştır. Jogi hemen polise haber verir ve polis hemen hırsızı ve sevilisini götürür. Divya ise ertesi gün Damini’ye iyi davranır ve evden gitmemesini ister. Tapasya’da olanlar üzerine eve gelir ve Damini’ye teşekkür eder. İcca ise Jogi’yi arayarak olan olayları için Damini’ye bilgi vermemesini söyler. Jogi ise olanları Damini bilmelidir der. Bu arada Tapasya ise İcca’nın evine gider.

Kördüğüm 17 Şubat Cumartesi Neler Olacak?

İcca Yujrav ile Tapasya’yı görünce şaşırır. Tapasya yaşananlardan dolayı özür diler. Tapasya bebeği İcca’ya vererek onu sevdiğini biliyorum der. Bu arada içeri Vans gelir ve Tapasya ile karşılaşır. Tapasya şok olur. Vans ise nerelerdeydin ben de seni bekliyordum der. Vans Tapasya’ya senin yüzünden kendimi vurdum. Sen bizim İcca ile birlikte olmamızı istemedin der.Tapasya Vans’ın gerçek olmadığını söyler. Vans Tapasya’ya polis çağıracağını söyleyerek polisi arar. Bu arda İcca Vans’ın elinden telefonu almaya çalışırken eli vazoya çarpar ve kesilir. Bu arada Mai gelir ve Tapasya’ya gitmesini söyler. Bu arada Jogi olan biteni Divya ve Damini’ye anlatır. Her ikisi de şok olur. Divya Vans’ın İcca’yı isteyeceğini söylerken Damini İcca’nın yanına gitmek istediğini söyler. Bunun üzerine İcca’yı arar ancak İcca’nın telefonu Vans’ın elindedir. Veer’de İcca’yı arar ancak kimse açmaz.

Bunun üzerine evi arar. Evden İcca’nın dışarıda olduğunu söylerler. Tapasya eve gider. Rathot ne oldu diye sorar. Tapasya Vans’ın geldiğini söyler. Bunun üzerine Rathot Vans’ın tanımadığından tepki vermez. Bu arada Dadaji ve Umed ise İcca’nın koluna ne olduğunu sorar. Bu arada Puşkar olan biteni Nani’ye anlatır. Nani Vans’ın gelmesine çok sevinir. Bu arada İcca’nın kolu sarılırken canı yanmaktadır. Vans ise elindeki bardağı sıkar. İcca neden böyle yaptığını sorar. O da senin canın yanarken ben bu şekilde dayanamam der. İcca ise rol yaptığını söyler. Bu arada Veer arar ve telefonu Vans açmak ister. Umed ise buna izin vermez. Veer ise bu erkek sesi kimin der. Umed ise evde yabancıların olduğunu söyleyerek geçiştirir ve eve erken dönmesini ister.

[mavitext]Kördüğüm 196. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 17 şubat kördüğüm neler olacak kördüğüm 17 şubat özeti kördüğüm 195. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL