Kördüğüm 196. Bölüm Özeti? 18 Şubat Pazar- Vans’ın Gerçek Değil!

Kördüğüm 196. Bölüm Özeti? 18 Şubat Pazar- Vans’ın Gerçek Değil!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 196. bölüm özetinde Veer eve geleceğini söylemişti. Mai Veer’in eve gelmesi ile birlikte Vans’ı tanıyacağını söylerken Umed ise aksini söyler ve Veer’in gerçekleri ortaya çıkaracağından bahseder. Bu arada Kahna gelerek İcca’ya uyuşturucu bağımlısı çocuk hakkında sorular sorar. İcca ise şok olur. İcca bunu nereden duydun der. Kahna ise Vans’ın söylediğini iletir. Kördüğüm 196. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 196. Bölüm Özeti? 18 Şubat Pazar

İcca Kahna’nın sözlerinin ardından Vans’a sinirlenir ve hemen yukarı çıkar ve bakar ki Vans resim yapmaktadır. Vans’ın resmi güzeldir. Vans İcca’nın eline dokunur ve İcca’nın eli boya olur. Hemen aşağıya iner ve elini temizlerken ağlar ve Vans’ın hayatını mahvedeceğini söyler. Vans bu arada telefon ile konuşur ve bu arda göz lensinin biri düşer. Geçmişe dair şeyler de aklına gelir ve hapisten nasıl çıktığını ve çıkışta onu kimin aldığını hatırlar. Resimlere bakarak nasıl kendini Vans’a benzettiğini hatırlar. Bu arada içeri İcca gelir ve Vans lensini bulamamıştır. Vans İcca’ya bakamaz. İcca ise Mai’nin kendisini çağırdığını söyler.

Rathot Vans ile ilgili sorular sorar ve kim olduğunu öğrenmeye çalışır. Tapasya İcca’nın eski kocası olduğunu söyler. Nani’de oraya gelerek Vans’ın uyuşturucu bağımlısı olduğunu söyler. Vans Dadaji ile konuşarak onun ne kadar sevdiğini ancak onun kendisine inanmadığını söyler. Dadaji ise sen asla Vans olamazsın der. Ben Vans’ın nasıl biri olduğunu bilirim der. Damini İcca’nın evine gelir ve Vans hakkında konuşurlar. İcca Vans ile ilgili bir çok şeyi sahte Vans’ın nasıl bildiğini sorarken Veer’in geldiğinde her şeyin düzeleceğini söyler. Bu arada Vans Damini’nin yanına gelir ve onun önünde eğilerek İcca ve Veer’in mutluluklarından mutlu olduğunu söyler. Damini ise Vans’ı tehdit eder ve kızından uzak durmasını söyler.

Damini Mai’ye Vans’ın bu evde olmaması gerektiğinden bahseder. Mai ise Vans’ın burada kalacağını söyler. Vans ise zaman zaman gitmek istediğini söyleyerek iyi çocuk rolüne bürünür. Bu arada Mai bayılır. Vans ise hemen ev doktorunu arar. Damini ve İcca şok olur. Tapasya ise Rathot’un annesine bazı mücevherleri sorar. Rathot’un annesi ise onların Rathot’un eski karısına ait olduğunu söyler. Tapasya ise hem mücevherleri hem elbiseleri giyer. Rathot ise odaya girer ve Tapasya’yı o halde görür ve üzerinden mücevher ve elbiseyi çıkar der. Tapasya ise Rathot’un eski eşini sorar. Rathot ise onun eskide kaldığını söyleyerek kızar odadan çıkar. İcca ise Veer ile konuşur ve Veer geleceğini söyler.

[mavitext]Kördüğüm 197. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 18 şubat kördüğüm özeti kördüğüm 18 şubat özeti kördüğüm 196. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL