Kördüğüm 197. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi- Veer Vans’a Sarılır!

Kördüğüm 197. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi- Veer Vans’a Sarılır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 197. bölüm özetinde; İcca’nın doğum günü gelmiştir. İcca odasına çıktığında Vans ona bir buket çiçek verir ve doğum gününü kutlar. Ancak İcca böyle bir şeyi kabul etmeyeceğini söyleyerek verilen hediyeyi reddeder. Kördüğüm 19 şubat pazartesi özetinin devamı yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 197. Bölüm Özeti? 19 Şubat Pazartesi

Vans bu duyduklarından sonra sinirlenir. Evde herkes İcca’nın doğum gününü kutlar. Rathot ile Tapasya’nın arası ise hala gergindir. İcca Damini’nin yanına gitmek ister. Bunun için Umed’den izin ister. Umed ise dışarısının güvenli olmadığını söyleyerek buna izin vermez. Ancak İcca daha fazla ısrar edince buna dayanamaz ve izin verir. İcca Damini’nin yanına gider. İcca ile Damini birlikte doğum günü pastasını keserler. Ancak Damini evde Vans’ın olmasından rahatsızdır. İcca annesine bu gece Veer’in geleceğini söyler. Veer’in Vans’ı evden atacağını söyleyerek rahat olmasını ister.

İcca eve gelmiştir. Ancak şok olur. Evde akşam Veer’in geleceği için bir düzenleme bir parti havası vardır. Fakat bunu kimin ayarladığı ise belli değildir. İcca evi ararken birden arkası dönük halde Veer’i görür ve hemen koşarak ona sarılır. Ancak sarıldığı kişi Veer değil Vans’tır. Veer henüz gelmemiştir. İcca evdekilerden yardım ister ve Umed ile Dadaji’ye bağırır. Vans ise evde kimsenin olmadığını ve bağırmasının boşa olduğunu söyler. Vans İcca’ya dans teklif eder. İcca ise böyle bir şeyi kabul etmez. Vans ise zorla İcca’ya sarılır.İcca var gücü ile bağırır ancak Vans bırakmaz. Tam bu sırada ışıklar yanar ve Veer’in sesi duyulur. Veer sonunda gelmiştir. Ancak manzara pek hoş değildir. Vans son anda İcca’yı bırakır ve İcca Veer’e koşarak sarılır.

Veer elinde çiçekler ile gelir bir ara Vans’ı görür ve şok olur. Vans öldü der. İcca ise onun sahte olduğunu ve onu evden atması gerektiğini söyler. Veer ise Vans’ı yakından inceler ve onun Vans olduğunu söyleyerek ona sarılır. Veer Vans’ın geldiğini bana neden söylemediniz diyerek İcca’ya kızar. İcca onun Vans olmadığını söylese de Veer inanmaz. Mai ise oğullarını birlikte görmekten mutluluk duyar.

Veer İcca’nın Vans’a kızgın olmasından dolayı onu kabul edemeyeceğini söyler. Veer ile Vans birlikte dışarı geziye çıkarlar. Veer para çeker ve Vans ondan alır. Veer Vans’ın parayı birine verdiğini görür. İcca ile Veer Vans konusunda birbirleri ile tartışırlar. Bu arada Chanda ise Vans’ın planını anlar. Ancak Vans Chanda ile ilgili bir kaç söz söyleyince Chanda Vans’ın üzerine gidemez.

[saritext]Kördüğüm 198. bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 19 şubat kördüğüm neler olacak kördüğüm 19 şubat pazartesi özeti kördüğüm 197. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL