Kördüğüm 2 Aralık Cumartesi Özeti? 118. Bölüm- Tapasya Gerçekleri Öğrendi!

Kördüğüm 2 Aralık Cumartesi Özeti? 118. Bölüm- Tapasya Gerçekleri Öğrendi!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi Kördüğüm’de; Tapasya Jogi’ye Masaoom’u buraya getirmesini söylüyor. İçça gibi ona da bu evde bakılacağını dile getiriyor. Jogi bu durumdan memnun olarak Diva’ya Tapu’nun bugün İçça hakkında güzel şeyler söylediğini aktarıyor. Nani ise tüm bu olanlardan memnun kalmıyor ve üzülüyor. Kördüğüm dizisi 118. bölüm 2 Aralık Cumartesi özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 2 Aralık Cumartesi Özeti?

Veer İçça’nın odasına girer ve balıklara bakarak İçça’yı hatırlar. Kinjal İçeri girerek İçça’nın balıklarını odasında tutup tutmayacağını sorar. Veer ise balıkları İçça’nın izni olmadan başak bir yere götüremeyiz der. Veer odadan çıkar. Mai ile Umed Veer’in evliliği hakkında konuşur. Mai Veer’in evliliğini hemen yapmalıyız der. Umed acele ettiğini bunun farkına varması gerektiğini söyler. Divya Masoom’u evine götürür. Jogi ise bu durumun Tapu sayesinde olduğunu söyler. Tapu Masoom’un geldiğini görür ve öfkelidir. Onu saygıyla karşılar Masoom şakındır. Jogi ise kızının bu kibar tavrını beğenerek izliyor. Tapu Masoom’a sarılarak ona iyi davranacağından bahseder.

İçça evi arıyor ve telefonu Mai açıyor. Evde herkesi sorduktan sonra Veer’i sorar. Mai ise Kinja ve Veer’in nişanının önümüzdeki hafta olacağını ev almak için plan yaptıklarını söylüyor. İçça bu sözlerle şok olurken elindeki telefonu bırakıyor. Umed evlilik için Kinja ile aynı düşünüp düşünmediğini Veer’e sorar. Veer İçça’yı düşünür ve karar vermek için artık bir şey yapmayacağını söyler. Umed ise Veer ile aynı düşünmüyor. Veer’in kararsız olduğunu biliyor. Nani ise Divya ve Jogi’yi şaşırtan haberle gelir ve Veer’in evleneceğini söylüyor. İkisi de şaşkındır. Tapu ise üzgün olamasına rağmen bunu gizler ve Veer için her şeyin iyi olacağından bahseder. Nani Tapu’nun sakin bir şekilde tepki göstermesinden şok duyuyor. Jogi Veer’in yanına okula gider ve Tapasya ile evlenmek istemediğin için buna zorlandığı için kendisinden özür diler ve mutlu olmasını ister.

Maosoom evde oturmuş keyif çatarken Tapu merdivenden görür ve öfkelenir. Tapu her zamanki numarasını yapar ve ayağım burkuldu diye bağırır. Divya ve Nani gelir ve Tapu’yu Masoom’un yanına oturturlar. Ayağına masaj yapmak isterler ancak Tapu buna izin vermez. Masoom’dan ayağına masaj için rica eder. Masoom şok olur ve hayır diyemez. Tapasya ayağını Masoom’un kucağına koyar. Masoom Tapu’nun ne yapmak istediği anlar ve ayağına masaj yaparken bir taraftan ayağını sıkar. Tapu çığlık atar fakat intikamını almıştır. Nina ayin yapılan yerde Tapu’nun yanına gelir ve Veer’in evlenmesinden duyduğu üzüntüyü anladığını söyler. Tapu ise Veer’in İçça ile evlenmemesi benim çin daha önemli der.

118. Bölüm Tapasya İçça’nın Babasını Jogi’nin Öldürdüğünü Öğrenir!

Tapasya arabadan indiğinde Nani ve Puskar’ı karşısında görünce şaşırır. Puskar’a kendisini sevmediğinden bahseder ve Puskar ise seninde evden atıldığını ve bu durumu anlayacağını Tapasya’ya söyler. Sen eski Tapasya değilsin der. Nani ise Tapasya’nın değişmediğini ve İçça’ya olan nefretinin gözlerinden anlaşıldığını söyler. Tapu ise tek nefret ettiği kişinin İçça olmadığını söyler. İçça’nın babasını ve Veer’i kendisinden aldığını söyler. Puşkar Tapu’ya İçça’yı ne kadar tanıdığını sorar. İçça’yı mahvetmek için Tapu’ya işbirliği teklif eder. Tapu ise İçça kocasını kaybetti. Ona başka bir kötülük yapmanın anlamsız olacağını söyler. Puşkar ise İçça’nın Jogi veDivya’nın hayatından uzak olmaya iten nedeni bildiğini söyler. Tapu merakla bekler. Puşkar anlatır.

Doğum günü partisine gidiyorduk ve Jogi arabayı dikkatsizce sürüyordu. Bu arada karşısına bir adam çıktı ve ona çarptı. İşte o adam İçça’nın babasıydı.” Tapasya şok olur ve bunların gerçek olup olmadığını sorar. Puşkar doğru olduğunu söyler ve jogi’nin Damini’ye nakit para ödediğinden bahseder. Tapasya ise Babam bunu yapamaz diye şaşkındır. İçça bunu biliyor mu? diye sorar. Puşkar ise bilmediğini söyler. Tapasya Puşkar’a eve dönmen için bir şeyler yapmaya çalışırım der ve ayrılır. Tapasya İçça’nın yanına gider ve İçça karşısında Tapasya’yı gördüğünde şaşırır ve yüzünün gülümsemesini merak eder.

[mavitext]Kördüğüm 116. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 118. bölüm özeti kördüğüm 2 aralık 2017 neler olacak kördüğüm 2 aralık cumartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL