Kördüğüm 20 Ocak Cumartesi Özeti? 167. Bölüm- Veer Gerçeği Öğrenir!

Kördüğüm 20 Ocak Cumartesi Özeti? 167. Bölüm- Veer Gerçeği Öğrenir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Tapasya Rathot’u karşısına alır ve konuşur. Rathot bir bebeğinin olmasını ne kadar istediğinden bahseder. Tapasya ise o gece yaşanan olayın bir hata olduğunu ve Veer’e aşık olduğunu bunu bozmamasını ister. Tapu İcca yokken bu işi daha kolay yapacağından ve bebeğini alamayacağından bahseder. Rathot ise sessizdir. Kördüğüm 20 Ocak 167. Bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 20 Ocak Cumartesi Özeti? 167. Bölüm

Veer İcca’nın Sanci ile Satya meselesinde haklı olduğunu belki de bu meselede de haklı olabilir diyerek İcca’yı aramadığı için üzülür. Veer İcca’yı aramak yerine onunla yüz yüze görüşmek ister. Onu eve getirmeye kararlıdır. Veer bu düşüncelerini Umed’e açıyor. Umed ona hak veriyor. Ancak bir gece beklemesini Gunwati’yi ikna edeceğini söyler. İcca ise köyde küçükken yaptırdığı dövmeyi bakıyor ve bu dövmenin hayatını düzene sokacağını düşündüğü o günleri hatırlar ve kendisine kızar. İcca’nın akrabası Anjum Maasi İcca’ya kaderin tanrının elinde olduğunu ve Veer’in kendisini alacağını söyler.

Damini ise İcca ile konuşur ve yakında buradan gideceklerini söyler. İcca ise Damini’ye Jogi’nin evinde olanları sorar ancak Damini bir şey söylemez. Nani ise Divya’ya gider ve İcca’nın gittiğini Tapasya ve Veer’in mutlu bir şekilde yaşayacağını söyler. Tapasya bebeğini kontrole götürür ve çocuğun kan gurubunun baba ve anne ile uyuşmadığını söyler. Bunu duyan Veer ise şok olur. Bu arada Jogi Damini’nin yerini bulur ve oraya gider. Damini Jogi’yi görünce İcca’nın yanndan gitmesini ister. Jogi’ye hayır diyemeyeceğinden korkar. Jogi kapıya gelir ve Jogi’yi Anjum Maasi karşılar ve burada olmadıklarını söyler. Jogi ise kapıdan yapılanlar için özür diler.

Kördüğüm Veer Gerçekleri Öğrenir!

Damini ve İcca duygulanır ama artık şehri terk etme zamanı gelmiştir. Veer ise Basti’de olduklarını öğrenir ve o da gelir. İcca ile Damini köyü terk eder. Bu sırada Veer köye ulaşır. Bu sırada İcca’yı köyden bir çocuk tanır. Veer ise çaresiz evden ayrılırken bir çocuk yanına yaklaşır ve neden üzgün olduğunu sorar. O da anlatır. Bunun üzerine çocuk İcca’yı gördüğünü ve yerini söyler. Veer ise her tarafa bakar ancak İcca’yı bulamaz. Hastalanarak eve döner. Tapasya Veer’i bu şekilde görür ve yardım etmeye çalışır. Ancak Veer kabul etmez. Sert tepki verir. Veer Tapasya’ya gerçekleri açıklaması için fırsat tanır. Tapasya Veer için canını verebileceğini söylese de gerçeği anlatmak zorunda kalır.

Tapasya bebeğin nasıl olduğunu anlatmaya çalışsa da Veer dinlemez ve sessiz kalmasını ister. Veer Tapasya’ya bebeği ile birlikte evden ayrılmasını söyler. Tapasya açıklama yapmak istese de Veer müsade etmez ve hemen evi terk etmesini ister. Tapasya’ya taksi çağırır ve Tapasya kimseye haber vermeden evden ayrılır. Tapasya yolda bir yetimhane görür ve iner. Orada polisler bir hırsız aramaktadır. Tapasya hırsıza bebeğine bir saat kadar bakmasını ister.

[pembetext]Kördüğüm 168. bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

[mavitext]Kördüğüm 169. Bölüm Özeti İçin Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 170. Bölüm İçin Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 20 ocak cumartesi kördüğüm özeti kördüğüm 167. bölüm özeti kördüğüm 20 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL