Kördüğüm 200. Bölüm Özeti? 22 Şubat Perşembe Neler Olacak?

Kördüğüm 200. Bölüm Özeti? 22 Şubat Perşembe Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 200. bölüm özetinde İcca kendi yatağına uyumak için geldiğinde yatağında Veer’in uyuduğunu düşünür. Ancak yatakta yatan kişi Vans’tır. Vans İcca’yı taciz etmeye devam eder ve duvara yaslar. Bunun üzerine İcca herkesi uyandırmak ile tehdit eder. Vans bunun üzerine odadan çıkar. Kördüğüm 200. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 200. Bölüm Özeti? 22 Şubat Perşembe Neler Olacak?

Nani Yujrav’ı da alarak Jogi’nin evine ziyarete gider. Yujrav ise ağlamaktadır. Yujrav’ı Damini kucağına alır ve Yujrav hemen uslu bir bebek olur. Bunun üzerine Nani Damini’nin anneannesi olmasından kaynaklı bebeğin sustuğunu düşünür. Bu arada Rathot Divya’yı arayarak Tapasya’nın yanlarında olup olmadığını sorar. Divya ise Nani ile Yujrav’ın olduğunu ve Tapasya’nın ise olmadığını söyler. Rathot ise Tapasya’ya telefon ile ulaşamadığını ve bebeğinden bir dakika bile ayrılamadığını söyler.

Rathot evinde ise Sid ve Nani karşılaşmıştır. Nani Sid’in varlığından Tapasya’nın rahatsız olduğunu bunun için Sid’i göndermesi gerektiğini düşünür. Burada olduğu sürece sıkıntılar baş gösterecek ve Tapasya üzülecektir. Sid Nani’ye eski konulardan ve Tapasya’nın Veer’i bırakıp abisi ile nasıl evlendiğinden ve çocuk yaptığından bahseder. Bu arada Rathot gelir ve ikilinin tanışıp tanışmadığını sorar. Sid ise daha önce bir telefon konuşmamız oldu der. Bu arada İcca ise bahçede bebekle oynar ve Jogi yanına gelerek bir sorun olup olmadığını sorar. İcca ise şimdilik bir sıkıntı yok der.

Vans Jogi ve İcca’nın yanına gelerek Jogi’ye İcca benim eşim onu sen verdin der. Jogi ise onun eşi olmadığını ve yalanını ortaya çıkaracağını söylerken eğer onlara dokunursa gerekli dersi de vereceğini söyler. Jogi Veer’in Vans’a nasıl inandığını da anlamamıştır. Veer ise Jogi’yi arayarak bu Vans işinin arkasında Tapasya ve Nani olduğunu söyler. Jogi ise bunu Tapasya’ya sora der. Bunun üzerine Veer ise Rathot evine giderek Tapasya’ya sorar. Tapasya ise bu işle alakası olmadığını söyler.

Veer Rathot evinde iken içeri Rathot gelir ve ikliyi beraber görür ve ne yaptıklarını sorar. Veer ise geçmişle ilgili bir kaç soru sorduğunu söyler. Rathot ise evden Veer gittikten sonra Tapasya’ya bana söyleyecek bir şeylerin var mı diye sorar. Tapasya ise geçmiş ile ilgili kendisine soru sormamasını söyler. Tüm olan biteni ise Sid dinlemektedir. Veer ise Vans’ı takip etmeye karar verir ve dışarıda Mai ile buluştuğunu görür ve buna bir anlam veremez. Bu arada İcca işi bozar. Veer’i telefonla arar ve Veer’in dikkati dağılır. Veer telefonu kapattığında Vans ve Mai takip ettiği yerde yoktur. Bir anda Vans Veer’in yanına gelir ve burada ne yaptığını sorar. Mai de gelmiştir. Veer durumu idare eder.

[mavitext]Kördüğüm 201. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 22 şubat perşembe kördüğüm özeti kördüğüm 200. bölüm özeti kördüğüm 22 şubat perşembe neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL