Kördüğüm 201. Bölüm Özeti? 23 Şubat Cuma- Vans’ın Gerçek Kimliği Ortaya Çıkıyor!

Kördüğüm 201. Bölüm Özeti? 23 Şubat Cuma- Vans’ın Gerçek Kimliği Ortaya Çıkıyor!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 201. bölüm özetinde; Nani Sid için evde bir önlem alınması gerektiğini düşünmektedir. Nani Sid’e Tapasya’yı Rathot’un tüm yaptığı kötülüklere rağmen çok sevdiğini ve mutlu olduğunu söyler. Eğer geçmişi açarsa kendisinin zararlı çıkacağını ekler. Bunun üzerine Sid Nani’nin ne kadar tehlikeli biri olduğunu bir kez daha anlamıştır. Kördüğüm 201. bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle olacak.

Kördüğüm 201. Bölüm Özeti? 23 Şubat Cuma

Veer ise İcca ile konuşmakta ve bu sahte Vans meselesinin arkasındaki ismin Tapasya olabiliceğini ve bundan emin olduğunu söyler. Ancak İcca tam tersini düşünür ve bu işin arkasında Tapasya’nın olmadığını söyler. Bundela evinde ise mutlu bir gün yaşanır. Zira Kahna’nın doğum günüdür. Damini de doğum gününe iştirak eder. Vansh ise Muktha’ya dokunmak istesede karşısında Damini’yi bulur. Damini çocuğa dokundurmaz.

Mai İcca’nın düzenlediği törene katılırken Jogi katılmak istemez. Evde her şey düzeldiğinde gideceğini söyler. Tören için gelen rahip Kahna’nın babasını davet eder. Veer’den önce Vans babası benim diyerek sandalyeye oturur. Bunun üzerine Veer çok sinirlenir ve sabretmeye çalışır. Veer töreni bitirmek ister. Misafirler de Vans’ın törenden ayrılması gerektiğini düşünür ancak Mai bunu istemez. Umed’de duruma müdahale ederek Mai’ye kızar ve sahte Vans olduğunu bildiğin halde neden diretiyorsun der. Artık bu töreni bitirmelisin der. Mai ise hala ısrarcıdır. Daadi ise misafirler önünde bu tartışmaların gereksiz olduğunu söyler ve töreni devam ettirir.

Kördüğüm Vans’ın Gerçek Kimliği Ortaya Çıkıyor!

İcca’nın yanında Vans oturmaktadır. Veer her şeye rağmen sabreder ve tören bittiğinde İcca’nın yanına gelir. Tören tapınakta devam edecektir. Bu arada İcca ile Vans tören için havuz başındadır. Vans suda bir kadın yansıması görür ve şok olur. Kız Vans’a Rocky diye seslenir. Hapisten çıktıktan sonra kendisini neden aramadığını sorar. Bunun üzerine Vans kızın elini öprek sonra kendisini arayacağını söyler. Kız ise Vans’ın kendisini kandırdığını düşünerek Vans’ın boğazına sarılır. bu arada İcca gelir. Vans kızı bir bahane ile uzaklaştırır.

İcca Vans ve kızı konuşurlarken görür ama ne konuştuklarını duymaz. Mai ise tüm mal varlığının Vans’a kalmasını vasiyet olarak yazıyor. Diğer taraftan Sid Tapasya’nın odasına gelir. Tapasya gitmesini söylesede Sid gitmez ve artık her şeye sahip olduğunu ve kendisine olan para borcunu ödemesini ister. Tapasya ise ne kadar para istediğini sorar. Sid ise çok fazla para istemektedir. Sahte Vans (Rocky) bir bara gider ve içki içer.

Bu sırada gönderdiği kız sahnede şarkı söyler. Kıza biri sarkıntılık yapınca sarkıntılık yapan adama silah dayar. Kız bu durumdan memnundur. Ancak İcca’yı sorar. Vans kıza birisinin yerine geçtiğini şimdilik isminin Vans olduğunu söyler. Bu işin sonunda bir çok para kazanacağını söyler. Jogi ile Damini ise Vans’ın fotoğrafını polise vererek araştırmalarını ister. Polis araştıracaklarını ve bilgi vereceklerini bildirir. Bu arada İcca okulda Kahna’yı bulamaz. Bunun üzerine Vans’ı suçlayan İcca hesap sorar. Vans ise bilmediğini söyler. Kahna nerededir?

[mavitext]Kördüğüm 202. Bölüm Özeti? Kahna Bulundu mu? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 201. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 23 şubat cuma kördüğüm fragmanı 23 şubat cuma kördüğüm özeti kördüğüm 201. bölüm özeti kördüğüm 23 şubat cuma özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL