Kördüğüm 203. Bölüm Özeti? 25 Şubat Pazar- Vans’ın Sevgilisi Eve Gelir!

Kördüğüm 203. Bölüm Özeti? 25 Şubat Pazar- Vans’ın Sevgilisi Eve Gelir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 203. bölüm özetinde; Rathot ile Sid kendi arasında konuşurlarken Sid Rathot’a bir şeyler sorar. Bu arada Nani onları dinlemektedir. Sid durumu fark eder ve konuyu değiştirerek kadınların mücevher sevdiğinden bahseder. Sid Tapasya içinde bir şeyler söylerken Tapasya’nın güzelliğinden bahsederek Tapasya ile nasıl tanıştıklarını sorar. Nani hemen müdahale eder ve Rathot’a bebeği ile ilgili bir şeyler söyleyerek Sid’in yanından ayırmayı başarır. Kördüğüm 203. bölüm özetinin devamı yazımızda sizlerle.

Kördüğüm 203. Bölüm Özeti? 25 Şubat Pazar

Rathot Nani’ye Tapasya’nın alışverişten ne aldığını sorar. Nani ise alışverişten mücevher aldığını söyler. Rathot Tapasya’nın parayı boşa harcamaması gerektiğini söyler. Bu arada Vans Mai’nin uyarısı ile işi hızlandırmaya karar verir ve İcca’yı odasında kıstırır. Tam İcca’ya saldıracakken Umed gelir ve Vans’ı oradan kovar. Vans bara giderek sevgilisi ile buluşur ve yakında buralardan gideceğini söyler. Vans’ı ise kılık kıyafet değiştiren Veer takip etmektedir.

Veer para vererek o kadını masasına gelmesini ister. Vans’ın sevgilisi gelir ve Veer’e daha önce buralarda Veer’i görmediğini söyler. Veer ise evet buralarda yeniyim beni az önce konuştuğun arkadaşım getirdi der. Vans’ın sevgilisi Ruby Rock’i getirdi der. Veer ise evet der. Ruby Rock’i ile yakında evleneceklerini söyler. Ancak daha fazla konuşmak istemez zira sevgilisi onu uyarmıştır.

Bu arada İcca evde Veer’i endişe ile beklemektedir ve Veer gelir. Veer Vans’ın gerçek isminin Rock’i olduğunu ve Ruby isminde bir de sevgilisi olduğunu söyler. Veer tüm bildiklerini Jogi’ye anlatırken İcca Ruby’nin Rock’iyi kıskanacağını ve tüm bildiklerini anlatabileceğini söyler. Bu arada Sid ise Nani’ye Tapasya ile ilgili birlikte çekindikleri bir videoyu gönderir ve Nani şok olmuştur. Nani Sid’e ağzını kapamasını söyler. Bu arada Veer Ruby ile konuşur ve Rock ile aralarındaki ilişkiyi sorar. Ruby ise onun ile evleneceklerini söyler. Veer ise Rock’inin ona yalan söylediği asıl amacının kendi karısı ile evlenmek olduğu ve bunu ispat edebileceğini söyler.

Kördüğüm Vans’ın Sevgilisi Eve Gelir!

Veer eve gelerek tüm bildiklerini Mai’ye anlatır ve Vans’ın gerçek olmadığını onun aslında Rock’i olduğunu ve sevgilisi Ruby’den bahseder. Mai ise inanmaz ve İcca ile Vans’ın arasından çekilmesini ister. Veer ise bu sözlerden sonra şok olur. Bu arada Rathot Tapasya ile konuşur ve bir iş gezisine gideceğini söyler. Tapasya ise Jogi ve Veer’in kendisini evden nasıl kovduysa Rathot’un da öyle kovacağını düşünerek evden ayrılmak ister.

Veer ise Jogi ile işbirliği yapar ve evde herkesin toplanmasını sağlar. Umed neden buraya toplandık derken içeri Ruby girer ve Veer Ruby Rock’in sevgilisidir der. Ruby’e sorarlar Ruby ise Veer’in buraya kendisini zorla getirdiğini ve barda çalışan bir kız olduğunu söyler. Veer şok olur. Mai ve Vans ise hemen Veer’e yüklenirler ve onun yalanı olduğunu söylerler. Aynı sözleri Jogi’ye söyleyince Jogi oradan ayrılır. Bu arada Mai ise Veer ile İcca’nın evliliklerinin geçersiz olduğunu söylerken Veer nasıl böyle bir oyuna geldiklerini anlayamaz.

[mavitext]Kördüğüm 203. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 25 şubat kördüğüm özeti kördüğüm 203. bölüm özeti kördüğüm 25 şubat pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL