Kördüğüm 204. Bölüm Özeti? 26 Şubat Pazartesi- Tapasya Evi Terk Eder!

Kördüğüm 204. Bölüm Özeti? 26 Şubat Pazartesi- Tapasya Evi Terk Eder!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 204. bölüm özetinde; Veer’in tüm planları suya düşmüş üstelik yalancı konumuna gelmişti. Mai Rock’iye sevgilisi ile neden buluştuğunu sorarken Veer’in Ruby’in peşini bırakmayacağını da söyler. Ruby ortadan kaybolmalıdır. Mai Ruby’in çok şey bildiğini dile getirir. Kördüğüm 204. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 204. Bölüm Özeti? 26 Şubat Pazartesi

Rathot evinde ise Tapasya Sid ile olan ilişkisini Rathot’un bir gün öğreneceği ve onu Veer gibi evden atacağını düşünerek kendi isteği ile evden gitmek ister. Bunun için bir mektup yazarak Yujrav’ın yanına koyar. Yujrav’ı da öpen Tapasya ondan özür diler ve Rathot’un kendisine iyi bakacağını söyler. Rathot ise sahilde spor yapmaktadır ve Tapasya ile tanıştığı günleri düşünmektedir. Veer ise Ruby ile bir kez daha konuşmak ister ancak Vans’ın sahte olduğunu ispatlasa bile Mai’nin buna inanmayacağını düşünür.

Rathot ise Tapasya’dan Vans konusunda özür dilemek ister. Eve gelir ancak Tapasya evde yoktur. Aramalarında bir mektup bulur ve Tapasya evden gitmiştir. Mektupta çok uzaklara gittiği ve bir daha kendisini aramamasını ister. Tapasya mektupta Vans ile ilgili gerçekler dışında olanlarıda öğrendiğinde kendisini terk edeceğini yazmıştır. Rathot ise mektubu bitirir ve ağlar. Bunun üzerine dışarı bekçiye sorar bekçi ise Tapasya’nın gittiğini söyler.

Rathot Nani ile konuşur ve Nani Tapasya’nın bir işi olabileceğini ve geleceğini söyler. Rathot ise mektubu gösterince Nani şok olur. Bunun üzerine Nani Jogi’lerin evine gider ordakilerinde haberi yoktur. Rathot’un bu haberi sonrası Divya ve Damini şok olur. Rathot ise sokaklarda Tapasya’nın resmini göstererek onu aramaktadır. Bu arada Nani bu durumunda nedeni olarak gördüğü Sid’den hesap sorarken Sid ise ben çok çektim ve Tapasya’dan para istemek benim hakkım der.

Nani Sid’e Tapasya’yı bu şekilde tehdit etmenin çok adice bir durum olduğunu söylerken söylenen sözleri arkadan Rathot duyar. Sid ve Nani şok olurken Rathot Tapasya ile ilgili videoyu ister. Sid vermek zorunda kalır ve Rathot şok olur. Bu arada Veer ise kahvaltısını yaptıktan sonra Ruby ile tekrar görüşür ve Vans ile İcca’nın resimlerini göstererek Rock’nin kendisini kandırdığını söyler. Ruby ise Rock’nin konuştuğu numarayı verir. Veer arar. Telefonu Mai açar. Veer ise şok olur. Mai İcca ile ilgili olayı bitirmesini söyler.

[mavitext]Kördüğüm 205. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 26 şubat pazartesi kördüğüm özeti kördüğüm 204. bölüm özeti kördüğüm 26 şubat pazartesi özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL