Kördüğüm 205. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı- Sahte Vans Ölür- Jogi Tutuklanır!

Kördüğüm 205. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı- Sahte Vans Ölür- Jogi Tutuklanır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 205. bölüm özetinde; Veer Mai ile ilgili gerçekleri öğrenirken nasıl olurda bu oyunu kendisine yapar onu düşünmektedir. Diğer taraftan Rathot ise Tapasya’nın kendisini nasıl aldattığını düşünmektedir. Diğer taraftan Ruby Rock’iyi arar ve kendisini aldattığı için kızar ve polisi arayacağını her şeyi anlatacağını söyler. Rock’i ise bunların hepsi bir oyun desede Ruby inadından vazgeçmez. Kördüğüm 205. bölüm özetinin devamı yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 205. Bölüm Özeti? 27 Şubat Salı

Rock’i telefonunu kapattıktan sonra kızar ve tüm bu olayların sorumlusu olarak İcca’yı görür ve bunun hesabını ondan soracağını söyleyerek İcca’nın odasına gider. Amacı İcca’ya tecavüz etmektir. Odasına girer ve kapıyı kilitler. Gece yarısı kimse yoktur. İcca Rock’iye yaklaşma dese de Rock’i İcca’yı yakalar ve yatağa atar. İcca ise kurtulmak için çırpınmaktadır. Bu arada Veer eve dönmektedir ama bir sorun çıkar ve arabası bozulur.

Veer İcca’yı arar ancak İcca telefonunu açamaz. İcca bir ara Rock’in elinden kurtulup telefonu açar ve Veer’den yardım ister. Ancak Veer’i kimse arabasına almamaktadır. Veer’e bir ara araba çarpar ve hemen hastaneye kaldırılar. Veer’in durumu iyidir. İcca ise Rock’in elinden kurtulur ve kendini dışarı atmayı başarır. İcca evde bulunan Mai’yi görür ve arkasına saklanır. Ancak Rocki’nin gözü dönmüştür ve İcca’yı tekrar odaya alır. Mai ise Jogi’den yardım ister.

Jogi Bundela evine gelir ve İcca’nın odasına girerek Rock’iyi İcca’nın üzerinden alır. Rock’i ile Jogi boğuşmaya başlar. Jogi yaşlı olduğundan Rock’i ile mücadelede yetersizdir ve bir ara yere düşer kalır. Bu arada Rock’i ise Mai ve İcca’ya dönerken Jogi yerden kalkar ve Rock’iyi tuttuğu gibi fırlatır ve Rock’inin göğsüne cam parçası girer ve Rock’i ölür. Rock’inin ölmesinden herkes şok olur. Jogi polisi arar ve polis Jogi’yi tutuklar. İcca kendisini korumak için yaptı dese de kimse dinlemez.

Veer ise hastaneden yeni gelmiştir ve olan biten karşısında şok olur. Veer bu işin arkasında olan kişiyi bildiğini söyler ve elindeki telefondan numarayı arar. Mai’nin telefonu çalar. İcca bir yanlışlık olmalı dese de bir yanlışlık yoktur. Mai’ye hesap sorarlar ve Mai Rock’iyi kendisine Kasab’ın getirdiğini söyler. İcca ve Veer’i ayırmak için böyle bir oyun oynadığını söyler. Dadaji Kasab’ı kovarken Mai evde kalır. Umed ise bu ikisinin Jogi yerine içeri girmesi gerektiğini söyler. Divya’da Jogi’nin tutuklandığını öğrenir ve şok olur. Veer ise Jogi’nin kefaret ile serbest kalması için elinden geleni yapar. Mahkemeden gelecek karara bakacaklardır.

[mavitext]Kördüğüm 206. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

[saritext]Kördüğüm 207. bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 27 şubat salı kördüğüm özeti kördüğüm 205. bölüm özeti kördüğüm 27 şubat salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL