Kördüğüm 206. Bölüm Özeti? 28 Şubat Çarşamba- Jogi Kurtulur!

Kördüğüm 206. Bölüm Özeti? 28 Şubat Çarşamba- Jogi Kurtulur!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 206. bölüm özetinde Jogi hapse düşmüştür. Divya ile Nani bu olayı bile fırsata çevirirler ve Damini’ye kızarlar. Senin kızın yüzünden Jogi adam öldürdü derler. Damini ise acıları olduğundan bir şey diyemez. Jogi ise hapishanede düşünmektedir. Damini İcca’nın yanına gelirken, Veer’de onların yanına gelir. İcca Veer’e nasıl olduğunu sorarken, Veer ise İcca’ya hazırlanmasını ve gideceklerini söyler. Kördüğüm 206. bölüm özeti yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Kördüğüm 206. Bölüm Özeti? 28 Şubat Çarşamba- Jogi Kurtulur!

Veer İcca’ya bavulunu hazırlamasını ve artık bu evden gideceklerini söyler. Mai ise Veer’in yanına gelerek ondan özür diler. Asıl suçlu Mai olmasına rağmen Divya ve Nani’nin Damini’ye kızmalarını sizin değerli yorumlarınıza bırakıyorum. Veer Mai’yi dinlemez ve aşağıya iner. Bu arada Dadaji ve Umed onları durdurur. Umed bu evden gitmesi gereken kişinin Veer ve ailesi olmadığını gidecek olanın Mai olması gerektiğini söyler.

İcca ise Mai’nin evde kalması için çok uğraşsa da Mai evden kovulmuştur. Dadaji bahçede Kasab’ı görür. Buna şaşırır çünkü onu daha önce kovmuştu. Kasab tekrar özür dileyince Dadaji Kasab’ın özrünü kabul eder ve eve alır. Rathot ise Jogi’nin içeriden çıkması için elinden geleni yapmaktadır. Bu arada Mai ise sokaklarda yatmaktadır. Veer bu durumu öğrenince Mai’yi eve getirir. Annesinin sokaklarda yatmasına gönlü razı gelmez. Ancak onu affetmemiştir.

Umed ise Mai’ye tüm bu olanlarını nasıl yaptığını sorar. Mai ise bir şey diyemez. Rathot ise Tapasya’yı bulamamıştır. Bu durum evde tüm huzuru kaçırır ve çoçuk ise ağlamaktadır. Ortalık biraz sakinleşince İcca ile Veer bir parkta oturular ve çocukları eğlendirirler. İşleri bitince arabaya binip gideceklerdir. Ancak tam gidecekken bir kadın İcca’ya bebeğini kaçırdılar der. İcca bu olaya bir anlam veremez.

Çevreden ise bu kadına inanmayın bu delidir derler. Kadın bir kaç kez daha tekrar eder. İcca ile Veer ise kadını bırakıp eve gelirler. Bu arada Mai ile Veer arasındaki buzlar İcca sayesinde erimeye başlar. İcca kendisine kötülük yapana yine iyilikle yaklaşmaktadır. Bu arada Jogi ise Veer ve Rathot’un sayesinde içeriden çıkar. Herkese haber verirler ve herkes bu habere sevinir.

[mavitext]Kördüğüm 207. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 28 şubat çarşamba kördüğüm özeti kördüğüm 206. bölüm özeti kördüğüm 28 şubat çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL