Kördüğüm 207. Bölüm Özeti? 1 Mart Perşembe- İcca Nani’nin Bebeğini Kaçırdığını Öğrenir!

Kördüğüm 207. Bölüm Özeti? 1 Mart Perşembe- İcca Nani’nin Bebeğini Kaçırdığını Öğrenir!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan dizi Kördüğüm kaldığı yerden devam ederken dizinin son bölümünde sahte Vans Jogi Takur tarafından öldürülmüştü. Jogi Takur kızı İcca’nın namusunu kurtarmış ve yanlışlıkla da olsa Vans’ı öldürmüştü. Vans’ın gerçek ismi ise Rock’i idi. Rock’inin kız arkadaşı Ruby sayesinde tüm gerçekleri öğrenen Veer Vans’ın kimliğini ortaya çıkarmıştı. Jogi’nin içeri düşmesi ile birlikte Mai evden kovulmuş tekrar eve kabul edilmişti. Jogi’de Veer ve Rathot tarafından kefaretle dışarı çıkartılmıştı. Tapasya’dan ise henüz haber alınamadı. Kördüğüm 207. bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 207. Bölüm Özeti? 1 Mart Perşembe

Kördüğüm 207. bölümde ise; Jogi dışarı çıkarılmıştı ancak karakoldaki komiser Rathot ile arası iyi olmayan defaatle tartıştığı komiserdi ve işi uzattıkça uzattı ve mesai saati geçince de bugün hal olmadı deyip Jogi’yi geri nezarete koydurdu. Rathot bu işe sinirlenmiştir ancak yapacak bir şeyi de yoktur. Evdekiler ise Jogi gelecek diye umutlu bekleyişlerini sürdürürken Rathot onları arar ve Jogi’nin gelemeyeceğini söyler. Divya bu durum karşısında üzülür. Divya’yı Damini teselli etmeye kalsa da Divya Damini’yi üzer.
Damini ise kızı İcca ile birlikte dışarı çıkar. Bu arada karakolda ise işler aynen devam eder. Komiser gıcıklık olsun diye her türlü eziyeti yapar. Veer Rathot’u arar ve konu hakkında bilgi alır. Diğer taraftan Umed ve Mai konuşmaktadır. Mai yaşananlardan dolayı pişman olduğunu söylerken Umed ise Mai’ye çok kötü davrandığı için özür diler ve onu affeder.
İcca ise uyumuş ve rüyasında dışarıdaki hemşireyi görür ve o hemşire ile hastanedeki hemşirenin yanı kişiler olduğunu hatırlar. İcca çok korkmuş ve Veer’i arar. Veer İcca’ya o kadına inanmamasını söylese de İcca bebeğinin kaçırıldığını düşünür ve o hemşireyi aramaya gider.
İcca parkta hemşireyi bulur ve ona yemek yedirerek karnını doyurur. İcca kadından gerçekleri anlatmasını ister. Kadın ise hem yemek yer hem de anlatmaya devam eder. Kadın hastanede bir kadının kendisine para verdiğini ve bebeğini kaçırdığını söyler. Yerlere kadının resmini çizer. Ancak İcca bir şey anlamaz. Yoldan geçen gözlüklü bir kadını gösterir ve o bu kadın der. Aslında Nani’yi tarif etmeye çalışmaktadır.
İcca olan olayları annesine anlatırken, Puşkar olan biteni duyar ve Nani’ye haber verir. Nani ise şok olur ve nasıl haberi olmuş olabilir diye düşünür. İcca ise işin peşini bırakmaz ve hastaneye giderek yetkililerle görüşerek kamera kayıtlarına bakar. Bu şekilde çocuğunu bulacaktır. Bir yetkili ile birlikte kayıt odasına giderler ve İcca kayıtlara bakarken o hemşireyi görür ve hemşire başı kapalı birine çocuğu vermektedir. İcca sonrasında bu kişinin Nani olduğunu anlayınca şok olur.

[mavitext]Kördüğüm 208. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Fragman henüz yayınlanmadı

Etiketler: 1 mart kördüğüm neler olacak 1 mart kördüğüm özeti kördüğüm 1 mart özeti kördüğüm 207. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL