Kördüğüm 209. Bölüm Özeti? 3 Mart Cumartesi- Yujrav Öldü mü?

Kördüğüm 209. Bölüm Özeti? 3 Mart Cumartesi- Yujrav Öldü mü?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 209. bölüm özetinde ise çalan telefonu Jogi arar ancak kimse cevap vermez. Bunun üzerine Nani telefonu alır ve Tapasya olduğunu düşünerek gelmesini ve ortaya çıkmasını ister. Nani ağlamaktadır. Telefonu kapatınca Puşkar ile konuşan Nani Puşkar’a Tapasya’nın aradığını söyler. Puşkar buna inanmaz. Kördüğüm 209. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 209. Bölüm Özeti? 3 Mart Cumartesi- Yujrav Öldü mü?

Kördüğüm 209. bölüm özetinde Rothot’un çocuğu kaçırılmış ve İcca ile Damini ise Rathot evine gelmişti. İcca bir haber var mı diye Rathot’a sorarken İcca’nın telefonu çalar ve Avi telefondadır. Avi İcca’ya sakin bir yere geçmesini söyler. İcca geçer ve konuşurlar. Avi Yujrav’ın elinde olduğunu ve Kahna karşılığında Yujrav’ı vereceğini söyler. Avi İcca’ya Yujrav senin çocuğun der ve 1 gün mühlet verir. İcca ise eve geldiğinde düşünür ve Kahna ile Yujrav arasında nasıl bir seçim yaparım der.

Avi İcca’ya konuşmalarını kimsenin bilmemesini ister aksi halde çocuğa zarar vereceğini söyler. Bu arada Jogi gelir ve bir sorun olup olmadığını söylerken Veer’in 2-3 gün içinde geleceğinden bahseder. (Bu Veer’de hep bir sıkıntı olduğunda İcca’nın yanında olmuyor enteresan). Bu arada Rathot ise eski günleri hatırlar ve ağlar. Sonra Puşkar’ın yanına giderek oğlunu sorar. Puşkar ise bilmediğini söyler. Rathot oğlu Yujrav’ı nereden bulduğunu sorar. Puşkar ise bilmediğini söyler.

Bu arada Avi tekrar arar ve İcca ile konuşur. Avi Kahna’yı istediği yere getirmesini isterken Yujrav’ın İcca’nın oğlu olduğunu tekrarlar. Bunun üzerine İcca bununla ilgili bir kanıtın var mı diye sorar. Avi ise Puşkar’ın barda kendine bunları söylediğini ve hastane ile ilgili bilgiler verdiğini söyleyince İcca bu kadar bilgiyi nereden biliyor diye düşünür. Rathot ise eve gelerek içki içmekte hem Tapasya’yı hem Yujrav’ı düşünmektedir.

Bu arada Nani’ye yeni bir telefon gelir ancak ses yoktur. Nani İcca’nın başına gelenleri karşıdaki kişiyi Tapasya olarak düşünerek anlatır. Bu sırada Damini ile İcca konuşurken Kahna kaybolur. İcca Avi’nin kaçırdığını düşünür. Veer arar ve yarın geleceğini söyler. Bu sırada Kahna’yı bulur. Bu arada polisler bir gelişmeden bahsederler ve ölü bir çocuk bulunduğunu söyler. İcca ile Rathot şok olur. Bakarlarki ölü çocuk üzerindeki örtü Yujrav’ında üzerinde olan örtüdendir. Rathot ise teşhis için içeri girer ve Yujrav olmadığını görür ve herkes rahatlar. Bu arada Avi arar ve İcca ile konuşur.

[mavitext]Kördüğüm 210. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 3 mart kördüğüm özeti kördüğüm 209. bölüm özeti kördüğüm 3 mart neler olacak kördüğüm 3 mart özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL