Kördüğüm 212. Bölüm Özeti? 6 Mart Salı- İcca Tutuklanır!

Kördüğüm 212. Bölüm Özeti? 6 Mart Salı- İcca Tutuklanır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 212. bölüm özetinde; Nani ve Puşkar evden kovulmuştu. Divya ise Tapasya ve Nani’nin fotoğraflarına bakar ve ağlamaktadır. Bu arada Nani’yi arar. Nani’ye onsuz bu evin bir anlam ifade etmediğini söyler. Nani ise Tapasya’nın Rathot’un evine gelmiş olabileceğinden bahseder. Kördüğüm 212. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 212. Bölüm Özeti? 6 Mart Salı

Bu arada Tapasya’nın çocuğu Mukta’yı kaçıran hırsız yine bir yerlerde hırsızlık yapmaktadır. Bu arada bir restoranda Mukta’nın fotoğrafını görür ve bir yerlerden gözünün ısırdığını düşünür. Sonra çocuğu Tapasya’dan aldığı günü hatırlar ve Rathot’un zengin biri olduğunu. Tüm bunlar kendisininde buradan bir şeyler koparabileceğini düşündürür. İcca ise Veer ve çocuklara bir şeyler olacağını düşünerek evde ağlamaktadır. Bu arada Veer içeri girer ve kucağında Yujrav vardır. Herkes sevinir ve Yujrav’ı sevmeye başlar.

İcca’da içeri gelir ve sevinir. Ancak Kahna yoktur. Bunun üzerine İcca Veer’e söylenir ve bunu nasıl yapabildiğini sorar. Bir süre sonra ise Kahna kapıdan koşarak İcca’nın kucağına atlar. Bu arada Veer İcca’nın sözlerine çok kırılır ve kendisinin çocuklar için evden ayrılmayı bile göze aldığını söyler. İcca’ya Kahna ile ilgilenmekten kendi çocuğun bile ilgilenmedin diye ithamlarda bulunur. Veer daha da ileri giderek İcca’nın Yujrav’ı sevmesine izin vermez. Nani ile Puşkar ise Rathot’un evindedir. Evdeki yiyeceklerden nasiplenmektedirler. Puşkar Rathot’un para kasasını patlatalım onunla zengin oluruz der. Nani ise sadece Jogi’nin evine dönmeyi düşünmektedir.

Bu arada İcca ile Veer tartışmaktadır ve Veer kabahati İcca’ya bularak onu suçlamaya devam eder. İcca ise Kahna ile parka gider. Bu sırada bir kadın elinde poster kocasını aramaktadır. İcca kadının elinden posteri alır ve kendisine yardımcı olacağını söyler. Bu sırada hırsız Rathot’un evine gelir ancak kapı güvenliği onu durdurur. Bu arada Divya’da oraya gelir. Hırsız Tapasya’nın bebeğinin kaçırıldığını biliyorum der. Herkes şok olur. Divya hırsız ile birlikte gider. Divya hırsızın kendilerini kandırmaya çalıştığını düşünür ancak yine de otele gitmeye karar verir. Damini ise Mukta’yı buldukları yere tekrar sorar. Arayan soran var mı diye.

Kördüğüm – İcca Tutuklanır!

Yujrav için isim töreni yapılır. İcca Yujrav’ın yanına yaklaşır ancak Mai buna engel olur. Veer ise bir şey demez. Bu arada Mai ve Veer konuşur ve bebeğin adının Akash olacağını söyler. Rahip ise annesini sorar. Kimse oralı olmaz ve İcca’yı görmezden gelirler. Bunun üzerine İcca bebeğe daha önce Yujrav isminin verildiğini ve bu şekilde kalmasını ister. Bebeğin ismi bu şekilde kalır. Akşam olduğunda ise Veer ile İcca odalarında romantik dakikalar yaşar. İcca’nın midesi bulanır. Lavaboya gider ve iyi olduğunu söyler. İcca hamile misin diye sorar. İcca ise doktora gidelim orada kesinleşir der. Veer sevinir.

Bu arada Hırsız ve Divya otele gider ve resimlerden Tapasya’nın bebeğini İcca ve Veer ile çekilmiş fotoğrafta görünce şok olurlar. Nani ve Puşkar ise endişe içindedir. İcca ile Veer her şeyden habersiz eğlenirken Divya polis ile gelir ve İcca’nın bebek kaçırmaktan tutuklanacağını söyler. Veer ise İcca bebeği kaçırmadı buldu der. Nani ise İcca’ya yüklenir. Bu arada Puşkar Hırsız’a farklı şekilde olayı anlattırır. Damini ise olayları anlatır. İcca ise ağlamaktadır ve bebek için elinden geleni yaptığını söylerken polis ise yapacak bir şey yok tutuklanacaksın der.

[mavitext]Kördüğüm 213. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: 6 mart salı kördüğüm özeti kördüğüm 212. bölüm özeti kördüğüm 6 mart neler olacak kördüğüm 6 mart salı özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL