Kördüğüm 213. Bölüm Özeti? 7 Mart Çarşamba- Nani Tutuklanır!

Kördüğüm 213. Bölüm Özeti? 7 Mart Çarşamba- Nani Tutuklanır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 213. bölüm özetinde İcca tutuklanır ve nezarethane de tutulur. Divya Mukta’yı Jogi’nin evine getirir. Jogi bu olaya sevinirken, annesi nerede diye sorar. Divya ise Mukta’nın annesinin İcca değil Tapasya olduğunu ve İcca’nın bunu gizlediğini anlatır. Jogi ise şok olur. Jogi ikinci şoku ise İcca’nın tutuklanması ile yer. Kördüğüm 213. bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 213. Bölüm Özeti? 7 Mart Çarşamba Nani Tutuklanır!

Jogi tüm bu duyduklarından sonra İcca’yı savunarak İcca hırsızdan çocuğu almış ve ona uzun süredir bakmış ona teşekkür etmemiz lazım deyip karakola gider. Puşkar ise Nani’ye giderek Jogi İcca’yı iki saat içinde çıkaracak. İşlerimizi bozuyor der. Nani ise Veer’in yanına gider. Veer İcca’nın suçsuz olduğunu söyler. Nani sert cevap verir. Nani İcca’nın bizi hırsızlıkla suçladığını söyler ve şimdi kendisi hırsız der. Bunun üzerine Veer sert cevap verir. Siz benim oğlumu çaldınız bende sizi tutuklatacağım der. Nani kanıtı olup olmadığını sorar. Akabinde polis gelir ve Nani’yi götürür.

Veer elindeki telefondan Nani’nin bebeği çaldığını gösteren kayıtları gösterir. Nani şok olur. Puşkar’dan yardım ister. Puşkar ise Divya’ya haber verir. Divya ise Nani için yapacak bir şey olmadığını söyler. Bu arada İcca ise içeriden çıkar ve Divya’nın yanına gelerek özür diler. Tapasya’nın bebeği olduğunu bilmediğini söyler. Bilseydim verirdim der. Aslında İcca bebeği Tapasya’ya vermek istemiş ancak Tapasya İcca kendisi ile alay ediyor diye kibrinden bebeği almamıştı.

Bu arada Nani tutuklanmıştır. İcca ise ağlamaktadır. Veer İcca’yı teselli ederken bebeklerinin onlara uğur getireceğini söyler. İcca ise Mukta’nın kendisine ilk annelik duygusunu yaşatan bebek olduğunu ve onu çok özlediğini söyler. Veer ise Mukta’yı getireceğine dair söz verir. İcca yine merhamete gelir ve Mukta’yı almayacağını onun Rathot ile Tapasya’nın çocuğu olduğunu ve Nani’den ise intikam almamamız gerekir der. Veer ise Nani’nin biraz içeride kalması gerekiyor. Yoksa insanların adalete güveni azalır der. Bu arada Puşkar Nani’yi ziyaret eder ve onu kurtaracağını söyler. Divya ise Nani için Jogi’ye yalvarır.

Kahna Mukta’nın gelmesini isterken aile içinde bayram yapılmaktadır. Herkes mutludur. Kahna’da aileden sayılmıştır. Bu arada Divya Mukta’ya Tapasya’nın resmini gösterir ve Tapasya’nın annesi olduğunu söyler. Puşkar ise Nani’nin bayramını kutlarken Nani ise intikam alacağını söyler. Nani hala akıllanmamıştır. Veer ise İcca’nın hamileliğinden bahseder ancak İcca doktor raporu olmadan böyle bir haberi vermek istemez.

[saritext]Kördüğüm 214. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 7 mart kördüğüm özeti kördüğüm 213. bölüm özeti kördüğüm 7 mart çarşamba özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL