Kördüğüm 214. Bölüm Özeti Fragmanı? 8 Mart Perşembe- İcca Hapiste- Veer Ağır Yaralı!

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti Fragmanı? 8 Mart Perşembe- İcca Hapiste- Veer Ağır Yaralı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 214. bölüm özetinde; Veer ve İcca bayram dolayısıyla eğlenirken Puşkar ise Karakola Nani’yi ziyarete gider. Polis Nani’nin Jogi tarafından kefaletinin ödenerek serbest kaldığını söyler. Divya ise Jogi’ye Mukta’nın ilk bayramı onu eğlendirelim deyince Jogi ise Tapasya gelmediği sürece eğlenmeyeceğini söyler. Kördüğüm 214. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 214. Bölüm Özeti? 8 Mart Perşembe

Nani nezarethaneden çıkınca Jogi’nin yanına gider ve ondan özür diler. Bunun üzerine Jogi ise İcca’dan özür dilemesi gerektiğini söyler. Nani ise ondan da özür dileyeceğini söyler. Bu arada İcca ise ailesi ile mutlu dakikalar geçirirken bir anda Avi’yi görür ve şok olur. Kahna’yı uzaklaştırır ve Avi’nin yüzüne bir kova su atar. Avi yüzünü boyamıştır ve herkesin Avi’yi tanımasını sağlar. Bu arada İcca ise Veer’in yanına gider ve Avi’yi gördüğünü söyler. Veer o içerde dese de İcca kendi gözü ile gördüğünü söyler.

Veer İcca müsade etmese de Avi’nin peşinden gitmeye kararlıdır. Veer son kez İcca’yı görecek gibi bakar. Veer gider ve Avi’yi ıssız bir yerde yakalar ve peşlerini bırakmalarını söyler. Avi ise hakkı olanı almak istediğini söyler. Sonrasında ise kavga ederler ve son olarak Veer bir yumruk atar ve Avi yere yığılır Veer ise onu orada bırakarak gider. Bu arada Avi uyanır ve Veer’e arkadan bıçak saplar ve çeker. Veer döner ve Avi bir bıçak daha saplar. İcca ise olanı görür ve koşarak yanlarına gider. Avi Veer’e bir taş ile vurmak üzere iken İcca arkadan gelerek Avi’nin kafasına bir demir parçası saplar.

Kördüğüm Avi Ölür, İcca Hapse Atılır ve Veer Ağır Yaralı!

İcca Veer’in hayatını kurtarmıştır. Ancak Veer ağır yaralıdır. İcca öfke ile Avi’ye bir kaç kez daha demir ile vurur. Avi ölür. Herkes başlarına toplanır. Kötülük abidesi Nani ise yürüyüşe çıkmış ve kalabalık içinde olan biteni görünce hemen polisi arar. İcca’nın suçlu olduğunu söyler. Polis gelir ve İcca gitmek istemese de İcca’yı alır götürür. Kahna ise Veer’in yanında ağlamaktadır. Veer hala yaşıyordur ve ambulans gelir ve götürür. İcca telefonla konuşmak istesede buna izin verilmez. Bunun üzerine Bundela ailesinde de huzursuzluk olur ve istenmeyen bir takım işaretler yaşanır. Telefon gelir ve Veer’in yaralandığı haberi gelir.

Veer ameliyata alınırken Kahna İcca’dan bahsetmek ister ancak evdekiler onu azarlar ve susturur. Özellikle Mai tüm olanların İcca ve Kahna yüzünden geldiğini düşünür. Bu arada Damini ise İcca’nın yanındadır ve olayları dinler. İcca hemen hastaneye gitmesini ve Veer’den haber getirmesini söyler. Bunun üzerine o da hastaneye gider ve Veer’in durumunu öğrenir ve Daadiji’den İcca için yardım ister. Ancak kimse yardım etmek istemez ve Mai tüm olanların sorumlusunun İcca olduğunu söyler. Bu arada bir gazeteci olayı çekmiş ve televizyonda İcca’nın Veer’i kurtardığı görülür. Damini bu arada Jogi’yi arar ve yardım ister. Jogi ise hemen yardıma geleceğini söyler.

Kördüğüm’de olaylar tüm hızıyla devam ediyor. Gördüğünüz gibi Nani o kadar iyiliğe rağmen yine kötülük yapmış ve İcca’yı hemen katil ilan etmiştir. Bir diğer kötülük abidesi ise Mai’dir. Mai mutlu günlerde İcca ile iyi olurken kötü günlerde hemen İcca’yı suçlamaktadır. İcca ise ne zaman mantıklı davranacak ki artık ben İcca’nın mantıklı davranacağına inanmıyorum. Zira her seferinde birilerine merhamet ediyor karşılığında ise en büyük darbeyi onlaran yiyor.

[mavitext]Kördüğüm 215. bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 214. Bölüm Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 8 mart kördüğüm özeti kördüğüm 214. bölüm fragmanı kördüğüm 214. bölüm özeti kördüğüm 8 mart perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL