Kördüğüm 215. Bölüm Özeti? 9 Mart Cuma Neler Olacak?

Kördüğüm 215. Bölüm Özeti? 9 Mart Cuma Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 9 Mart Cuma günü yayınlanacak olan bölümde İcca hapistedir ve Damini polise yalvarırken polis ise İcca’nın çıkamayacağından ellerinde görüntülerin olduğundan bahseder. Damini dışarı çıkar ve dışarıda basın bekler ve röportaj vermesini ister. Damini ise vermek istemez ancak ısrarlara karşı ” siz İcca’nın yerinde olsanız ne yapardınız” der ve İcca’nın çocuğu ve kocası için kendisini feda ettiğini söyler. Kördüğüm özet devamı yazımızın devamında sizlerle.

Kördüğüm 215. Bölüm Özeti? 9 Mart Cuma Neler Olacak?

Divya ile Jogi ise evde televizyon izler ve İcca’nın Avi’yi öldürdüğü videoya bakarlar. Jogi hemen polise gider ve para vererek bu işi halletmeye çalışır ama nafile. İcca bir kere düşmüştür. Bu arada iki gazeteci televizyondan Damini’nin konuşmasını izler ve araştırmaya karar verirler. Sonunda idam olabilir ve suçsuz biri artık geri getirelemeyebilir. Megna ve Mohan isimli iki muhabir müdürlerinden izin alarak İcca’nın ailesi ile konuşmaya karar verir.

Mohan hastaneye Veer’in yanına gider ve doktor kıyafeti giyer. Mai ile konuşur ve bilgi alır. Veer’in arkadaşı olduğunu söyler. Jogi ise Bundela ailesinin desteği ile İcca’yı çıkarabileceklerini söyler. Ancak kimse yardım etmek istemez. Daadaji bile yardım etmez. Jogi Umed ile konuşur ancak olumsuz cevap alır. Jogi Daadji ile de konuşur ancak ondan da bir şey çıkmaz. Tek umut Veer’in iyileşmesidir. Megna ise Damini ile konuşur ve İcca ile konuşmak ve savunmasında yardım etmek istediğini söyler.

Damini Megna’ya bilekliğini verir ve bununla İcca ile konuşabilirsiniz der. Bunun üzerine İcca ile konuşmaya giderler. Megna bilekliği gösterince İcca konuşmaya karar verir. İcca Veer ile konuşması gerektiğini söyler. Megna ise Veer ile konuşturacağını söyler. Megna ve Mohan halkın karşısına çıkar ve halka İcca’nın suçsuz olduğunu ve tek isteğinin mahkeme öncesi kocası ile konuşmak olduğunu söyler ve halktan destek ister. Halk destek olur ve İcca polis elliğinde Veer ile konuşmak için hastaneye getirilir.

İcca hastaneye gider ve önce Yujrav’ı görür ve sarılmak ister. Ancak Mai cadısı çocuğu vermez. Arkadaş gelde sinir olma. İnsan ne yaparsa yapsın yavrusunu görme hakkı vardır değil mi? İcca Veer’in yanına girer ve Veer’e karnındaki bebeği gösteri ve yavrumuz geldi uyan der. Veer elini kımıldatır. Veer uyanmıştır ve herkesi içeri çağırır. Herkes gelir ve Umed İcca’nın Veer’in hayatını kurtardığından bahseder Veer ise İcca’ya bir yabancı gibi davranarak teşekkür eder. Veer’in kafası yerinde değildir. İcca ne yapsa boştur. Polis İcca’yı içeri atar ve 2 ay sonra Methi dünyaya gelir. Damini İcca’yı ziyarete gider. Damini Methi ve Kahna’yı alarak oradan ayrılır. İcca ise Damini’ye torunlarına iyi bakmasını söyler. İcca hapisten çıkacak mı?

[mavitext]Kördüğüm 216. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 215. bölüm özeti kördüğüm 9 mart neler olacak kördüğüm 9 mart özeti kördüğüm icca hapisten çıkacak mı kördüğüm veer ölecek mi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL