Kördüğüm 218. Bölüm Özeti? 12 Mart Pazartesi- Methi Aşık Olur!

Kördüğüm 218. Bölüm Özeti? 12 Mart Pazartesi- Methi Aşık Olur!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 218. bölüm özetinde; Mukta Üniversiteye gitmek için uyanmış ve projesi için çiçek alacaktır. Bunun üzerine Divya Mukta’ya kahvaltı yapmasını söyler ancak o istemez. Methi’de Üniversiteye yeni başlayacaktır. O da uyanır ve hazırlanır. Yujrav da uyanmış ve kahvaltısını yapmıştır. Kördüğüm 218. bölüm özeti yazımızın devamında sizlerle.

Kördüğüm 218. Bölüm Özeti? 12 Mart Pazartesi- Methi Aşık Olur!

Methi üniversiteye geliyor ve kendisine arkadaş arıyor. Bu arada Mukta’da üniversitenin balkonundan çiçek almak için hamle yaparken az kalsın düşüyordu. Son anda duvara tutunuyor. Mukta yardım etmeleri için herkese bağırıyor. Ancak Methi gelerek yardım ediyor. Methi Mukta’yı kurtarır ve Mukta Methi’ye teşekkür eder ve tanışırlar. Methi Mukta’ya birinci sınıf olduğunu ve arkadaşının olmadığını söyler. Böylece Tapasya ve İcca gibi kızları da birbiri ile arkadaş olurlar. Bu arada Veer’in eşi Cotima ise Mai’in takılarını karıştırmaktadır. Mai gelir ve Cotima’ya takıları kullanmasına izin verdiğini söyler. Mai bugün Veer’in döneceğini söyler.

Cotima bahçeyi sularken Chanda gelir ve onu ıslar. Chanda’ya beni buraya zengin olacaksın diye getirdin soy ismimden başka bir şey değişmedi der ve Yujrav’ı kendisine yakın tutmasını söyler. Böylece zengin olacaksın der. İcca ise Damini’ye Methi’nin durumunu sorar. Damini ve Kahna ise İcca’ya Methi’nin iyi olduğunu ve arkadaş bile edindiğini söyler. Yujrav ise üniversitenin büyük ağabeyi olmuş ve birinci sınıftakileri merdiven önünde durdurarak onlara birbirlerinin sırtına büyüklerimize saygı duyarız yazmalarını ister. Methi’de oradadır. Kimse böyle bir şey yazmak istemez. Methi sonunda birinin sırtına yazar. Kız da onun sırtına yazar ve sonunda ikisini Yujrav bırakır.

Methi daha sonra lavaboda üzerindeki yazıyı siler ve üzülür. Mukta gelir ve ne olduğunu sorar. Yujrav’da oraya gelmiştir. Yujrav Methi’ye elbise için para verirken Mukta parayı Yujrav’a geri verir ve o paranın kendisine lazım olacağını söyler ve Yujrav buna sinirlenir. Yujrav parası bitince evden para ister kimse vermez. Mai getirir ve verir. Umed ile Dadaji bu durumda Mai’ye kızar neden para verdin der. Mai ise kötü yola düşmesinden korkuyorum der. Mukta ise Methi’ye evinin yakın olduğunu ve üzerlerini değiştirebileceklerini söyler. Giderken Methi’nin üzerine arabalar çamur sıçratır ve yüzü de çamur olur. Eve giderler ve Nani kapıyı açar.

Nani gözlüğü olmadığı için Methi’yi seçemez. Ancak Mukta’ya arkadaş edinmemesi konusunda daha önce yaptığı uyarıyı yapar. Methi ise Mukta’nın odasında dinlenir ve Divya içecek bir şeyler getirir ve Methi’nin İcca’ya benzemesinden şok olur. Methi eve giderken Pizzacı bir çocuğun motosikleti ile çarpışır ve Pizzacı çocuk Methi’nin üzerine düşer ve kaskını çıkarınca birden şimşekler çakar ve birbirlerinden hoşlanırlar. Kahna gelir ve çocuğa çıkışır. Çocuk ise pizzanın parasını kim ödeyecek şimdi der. Bu arada Yujrav ise üvey annesinden para alarak büyük bir parti düzenler.

[saritext]Kördüğüm 219. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

[saritext]Kördüğüm 220. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

[pembetext]Kördüğüm 221. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/pembetext]

Etiketler: 12 mart pazartesi kördüğüm özeti kördüğüm 12 mart özeti kördüğüm 2018. bölüm özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL