Kördüğüm 22 Nisan Salı Günü Neler Olacak? Kördüğüm 22 Nisan Özeti? (259. Bölüm)

Kördüğüm yeni bölümde Tej Tapasya’ya bakarak sen kimsin der. Tapasya ise Mukta’nın annesiyim dedi. Tapasya İcca’ya zulmeden Bundela’dan intikam alacağını söyler. Bu intikamı ise öncelikle kızı Mukta’ya bakan Tej ile başlayacaktır. Körüğüm 259. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 22 Nisan Salı Günü Neler Olacak? Kördüğüm 22 Nisan Özeti? 

Nani ile Mukta bilinmeyen bir yere gelir. Mukta buraya neden geldiklerini sorunca Rathot arabadan iner. Mukta koşar ve babasına sarılır. Rathot Tapasya ile yıllar önce boşandığını ve iki yıl önce bir ameliyat geçirdiğini söyledi. Bu sırada öleceğini üşündüğü Tapasya’nın iyileştiğini ve yaptıklarından pişman olduğunu söyler. Tapasya Mukta evlenmek üzere giderken kızının karşısına çıkar ve kızı ile sarılırlar. Tapasya kızı yerine kendisinin gideceğini söyler ve Mukta’yı ikna eder.

Mukta Rathot’a İcca’nın intikamını nasıl alacağını söyler. Rathot ise Tapasya’nın bu konularda çok iyi olduğunu söyler. Tapasya Veer’in fotoğrafının önündedir ve İcca’nın haklarını alacağını söyler. Mai ise Jogi evinde hesap sormaktadır. Jogi yapılanları anlamaz ve Mai Mukta’nın dedesi yaşında Tej ile evlendiğini söyler. Jogi şok olur. Jogi Mukta’yı çağırır ve Bundela evinden kimse ile evlenemezsin der. Mukta Mai’nin peşinden gider ve Tej’in sürpriz bir isim ile evlendiğini söyler. Git ve gör.

[mavitext]Kördüğüm Finali Nasıl Olacak? Tıklayınız! [/mavitext]

Mai ve ekibi eve gider ve Tej’e kimin ile evlendiğini sorar. Tapasya merdivenlerden aşağıya iner ve Tapasya ile der. Mai şok olur. Mai Tej’e sen ne yaptın nasıl bunun ile evlenirsin der. Tej ise kendisini ifade edemediğini amacının Mukta ile evlenmek olduğunu ancak karşısında Tapasya’yı gördüğünü söyler. Mai Tapasya’ya yine eski bir taktik ile bu eve geldin der. Tapasya ise evet eski ama iyi niyetli der. Mai Tapasya’nın bu eve sahte gelin olarak geldiğini ve yıllardır nerelerde ailesinin bile haberi olmadığını ve şimdi kendi yüzüne bakamayacak hale getireceğini söyler.

Tej’in odasına giden Tapasya Tej’in odadan çıkmasını ister. Tej ise senden boşanacağım der. Tapasya ise sen miras ile ilgili evrakı okumadın galiba der. Tej bir kaza sonrası ölebilirsin der. Tapasya ise sende bir zehirlenme sonrası ölebilirsin der. Mai telefonda konuşur ve Tapasya ile Tej’in evlendiği haberini bastırır. Jogi evde gazeteyi okurken şok olur. Mai Jogi’yi arar ve güler. Tapasya şimdi evimizde gelin onu ziyarete gelirsiniz artık. Sizi yine kandırdı der. Jogi bir şey diyemez.

[mavitext]Kördüğüm 260. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]