Kördüğüm 22 Ocak Pazartesi Özeti? 169. Bölüm Fragmanı!

Kördüğüm 22 Ocak Pazartesi Özeti? 169. Bölüm Fragmanı!

Yazar: Emre Kördüğüm

Nani Jogi’ye yaşanan olaylardan dolayı evde kalıp kalması konusunda fikrini sorarken Jogi bir şey söylemiyor. Nani ise odadan çıkıyor. Jogi İcca’nın evi terk etme düşüncesini bildiği halde Veer ile konuşup bu meseleyi neden halletmediğini sorarak İcca’nın evi terk etmesinin sorumlusunun Divya olduğunu söyler. Peki İcca ve Damini ne karar verdiler? Kördüğüm 169. bölüm özetinin devamı yazımızda.

Kördüğüm 22 Ocak Pazartesi Özeti? 169. Bölüm Fragmanı!

İcca ile Damini bebek ile birlikte bu yabancı adam ile gitmeye karar verirler. Rathot ise polise giderek bebeğinin o gece yetimhaneye bırakıldığını söyler. Polis ise o gece orada hırsız yakalamak için bulunduklarını ancak yakalayamadıklarını söyler. Rathot polisten hırsızın resmini alır. Polis Rathot’a bebeğin annesinin neden bebeği yağmurlu bir günde oraya bıraktığını sorar. Jogi ise Anjum Maasi’ye yalvarır ve Damini ile İcca’nın yerini öğrenmeye çalışır. Ancak bir sonuç alamaz. Rathot karakoldan çıkarken Jogi gelir ve kızı ile torununun kaybolduğunu söyler. Poliste bu ikinci vaka der. Veer ise pişman olmuş ve Tapasya’ya inandığı için kahreder.

İcca ve Damini yaşlı adamın evine gelir ve yaşlı adam ile tanışmak için hazırlık yapar. Damini bunu istemese de İcca bebek için ister. Jogi ise eve gelir ve İcca’nın da kaybolduğunu öğrenir ve Veer’de evde yoktur. Bundela evinde Gunwati aldığı kararlar sonrası kendini suçlarken İcca yaşlı adamın yanına girer. Adam bebeği görünce ağırlaşır. İcca dışarı çıkmak zorunda kalır. Gunwati Veer’in hala psikolojik olarak çöktüğünü fark eder. Veer ise çocuklar için boyama yapmaktadır. Öte yandan Divya Tapasya’yı düşünürken Nani gerçekleri açıklama vakti geldiğini ve Tapasya’nın nerede olduğunu bildiğini söyler.

Bu sırada Tapasya kendine geldiğinde bebeğini göremeyince ağlamaya başalar. Rathot ise Tapasya’ya kızarken Tapasya psikolojik olarak yıkılmıştır. Rathot ise sakin olmasını ve bebeklerini bulacağını söyler. Jogi evinde ise Nani Divya ile Rathot’un evine gitmeye karar verir. Jogi Nani’ye neden Rathot’u tanıdığı halde söylemediğini sorar ve Nani’yi suçlar. Bu arada İcca ve Damini yaşlı adam için endişe duyarken evden ayrılmak isterler. Ancak hizmetkar buna izin vermez ve bu gece yaşlı adamın ölebileceğini söyler. Divya ve Nani Rathot’a gelir ve Tapasya’yı sorar. Rathot Tapasya’nın burada olmadığını ve onu Veer’e sormaları gerektiğinden bahseder. Nani herşeyi bildiğini Tapasya’nın bebeği ile başka gidecek yeri olmadığını söyler. Rathot ise bebeğin kayıp olduğundan bahseder.

[mavitext]Kördüğüm 170. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Kördüğüm 22 Ocak Fragmanı

Fragman henüz yayınlanmadı.

Etiketler: 22 ocak kördüğüm fragmanı 22 ocak kördüğüm özeti kördüğüm 169. bölüm özeti kördüğüm 22 ocak özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL