Kördüğüm 221. Bölüm Özeti? 15 Mart Perşembe- Veer İcca ile Karşılacak mı?

Kördüğüm 221. Bölüm Özeti? 15 Mart Perşembe- Veer İcca ile Karşılacak mı?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 221. bölüm özetinde ise; Yujrav karakoldadır ve Veer evdekilere Yujrav’a çok yüz verdikleri için kızar. Diğer tarafta Mukta ise yolda kalmıştır. Aman Mukta’nın yanına gelir. Aman ile Mukta birlikte yürürken yağmur yağar ve ikisi de ıslanır. Aman Mukta’ya ceketini verir ve romantik anlar yaşanır. Methi ise Aman’ı hayal etmektedir. Kördüğüm 221. bölüm özeti yazımızın devamında…

Kördüğüm 221. Bölüm Özeti? 15 Mart Perşembe- Veer ve İcca 

Bu arada Nani ile Divya ise Mukta’yı merak etmiştir. Mukta sonunda gelir. Nani yanındaki çocuğu görür ve bu da kim der. Mukta Aman’ın ceketini vermeyi unutur ve eve gider. Evdekiler tepki gösterirken Mukta bir bahane ile odasına çıkar. Bu arada Yujrav polis ile tartışmaktadır. Veer gelir ve onu kurtarır. Veer Yujrav’a polisten özür dilemesini ister. Yujrav istemeyince Veer kızar ve Yujrav özür diler. İcca ise Damini’ye Methi’yi sorar ve Damini Methi’nin iyi bir çocuk olduğunu söyler. İcca kimsesiz çocuklar ile ilgil yaptığı çalışmalardan bahseder.

Veer ise evde herkese Yujrav ile ilgili kuralları hatırlatır ve kimsenin para vermeyeceğini söyler. Kendisi çalışıp kazanacak der. Cotima ise Yujrav’ın evlendirilmesini o zaman sakinleşeceğini söyler. Ancak Veer Yujrav ile kim evlenir diyerek dalga geçer. Kahna Damini’ye Veer’i gördüğünü ve evlendiğini söyler. Damini ise Methi’ye bir şey söylememelisin der. Yoksa Mai ve Veer Methi’yi elimizden alır der. Bu arada Nani Mukta’ya hesap sorar. Mukta telefonu bozuk olduğu için arayamadığını söyler. Nani bu bahaneyi kabul etmez.

Mukta’ya annesi gibi olmamasının onun aşk ve dost yüzünden hayatının karardığını söyler ve senin bunlara vaktin yok der. Sen okuyup bizi eski güzel günlerimize getireceksin der. Bu arada Divya hastadır. Mukta okula gitmek istemez. Bunun üzerine Jogi Rohini var sen git der. Mukta gider. Puşkar ile Rohini ise sinemaya gitmek isterler. Jogi onalara kızar Divya hasta iken nereye gidiyorsunuz der. Bunun üzerine Puşkar Jogi’ye para vermek ister. Ancak Jogi kızar Divya onu sakinleştirir ve Mukta için bazı şeylere katlanmalıyız der.

İcca kimsesiz çocuklar derneğindedir ve gelecek saygın kişinin kim olduğunu sorar, oradakiler ise ismini bilmediklerini sadece zengin olduğunu ve bağışta bulunacağını söyler. Mai Veer’den Yujrav için özür dilerken nereye gittiğini sorar. Veer ise bağış yapacağını sıkıntı olmadığını söyler. Cotima da gelmek ister. Veer istemez. Cotima neden istemediğini ve karısı olup olmadığını sorar. Bunun üzerine Cotima ilk eşinin başkası için Veer’i terk ettiğinden bahseder. ( Mai Veer’e bu şekilde yalan söylemiştir. Veer hafızasını kaybettiğinden Cotima ile evlenmiştir.) Methi ile Mukta okulda ayrı ayrı Aman’ı ararlar ancak bulamazlar. Methi hemen Aman’ın adresini öğrenip evine gider ve Aman uyuyordur. Bunun üzerine elini alnına tutar ve Aman ateşler içindedir. Veer İcca ile karşılaşacak mı? Aman kime aşık olacak?

[mavitext]Kördüğüm 16 Mart Cuma Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 15 mart neler olacak kördüğüm 221. bölüm özeti kördüğüm veer neden nasıl evlendi


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL