Kördüğüm 223. Bölüm Özeti? 17 Mart Cumartesi- Veer İcca’yı Tanımaz!

Kördüğüm 223. Bölüm Özeti? 17 Mart Cumartesi- Veer İcca’yı Tanımaz!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 223. bölüm özetinden önce geçen bölümde Jogi Damini’nin evine gitmiş ve Damini ile 18 yıl sonra karşılaşmıştı. 223. bölüm özetinde ise; Damini Kahna’yı tanıtır ve Jogi Kahna’ya bakar ve sarılır. Kahna çok büyümüş ve yağız bir delikanlı olmuş, üstelik evlenmiştir. Damini Kahna’nın eşi Surabbi ile de tanıştırır. Ködüğüm 17 mart özetinin devamı yazımızda..

Kördüğüm 223. Bölüm Özeti? 17 Mart Cumartesi- Veer İcca’yı Tanımaz!

Jogi ise İcca’yı görmek ister. Damini duymazdan gelerek İcca’nın kızı Methi’den bahseder. Jogi ise hem İcca’yı hem Methi’yi görmek ister. Damini Methi’nin annesini öldü bildiğini söyler ve İcca’dan haberi olmadığını da ekler. Damini ise Methi’yi nasıl bulduğunu sorar. Jogi ise Methi’nin kazada kendisine yardım ettiğini ve Mukta ile arkadaş olduklarını söyler. Damini Methi’nin tüm hastane masraflarını karşıladığını söyler.

Jogi Damini’ye siz gittikten sonra çok acılar çektiğini, maddi olarak zayıfladığını Puşkar’ın işlerin yönetimini ele geçirdiğini söyler. Bu arada Veer ise cezaevine gider ve krallar gibi karşılanır. İcca ise oradadır ve gelen özel misafiri merak eder bakar ancak göremez. Bu arada Cotima’da oradadır ve mutsuzdur. Cezaevinden bir görevli İcca’ya gelen özel misafire projelerini anlatmasını ister. İcca ise misafirin bulunduğu yere doğru ilerler. İcca ile Veer sonunda karşılaşır. İcca Veer’i görünce şok olur ve elindeki çiçekleri düşürür.

Veer İcca ile çiçekleri toplarken elleri bir birine değer ve İcca kocasını bulduğu için Veer’in ayaklarını kendi başına çeker. Cotima gelir ve çiçekleri alır. Veer İcca’ya adını sorar. İcca ise herkesin kendisine öğretmen Ji dediğini söyler. İcca’ya bir plaket verir. Bu arada Veer ile İcca arasında bir yakınlaşma olur ancak Veer’in hafızası daha ileri gitmez. İcca ile Cotima ise konuşur ve yanlarına bir çocuk gelince Cotima tiskinir. İcca ise korkma o bir çocuk der. Cotima ise Veer’in ilk karısı da bir suçlu idi der. İcca ise kötü olur ve Cotima ben ikinci eşiyim ve bir de ilk eşinden çocuğu var deyince İcca ismini sorar. Yujrav der. İcca fotoğrafı var mı diye sorunca uzun boylu yakışıklı bir delikanlı der.

Kördüğüm Mukta Okul’dan mı Atılacak?

Bu arada Veer İcca’yı her gördüğünde geçmişten bir şeyler belirir ancak netleşmez. Bu arada İcca Cotima ve Veer’in yanına gelir ve bir şey isteyip istemediklerini sorar. Cotima ise bir bahane ile İcca ile dışarı çıkar. Bu arada okul müdürü Bundela evini arar ve telefona Umed çıkar. Müdür Yujrav’ın okulda kumar oynattığını ve okuldan atacaklarını söyler. Mai ise bizim paramızla ayakta duruyorsunuz deyince Yujrav’a bir şans daha verirler. Bu arada Jogi mutludur ve Kahna onu eve bırakır. Puşkar imza atması gerektiğini söyler o ise reddeder.

Puşkar Jogi’nin ardından kötü söz söyleyince Mukta ile Puşkar tartışır ve Nani Puşkar’ı destekler. Diğer yandan Damini Kahna’ya Jogi’ye verdiğimiz para miktarını artıralım der. Ancak giden para Puşkar’a gitmektedir. Kahna bu durumdan şüphelenir. Bu arada Yujrav arama olacak deyip kumarları toplar ve Mukta’nın çantasına doldurur. Müdür arar ancak bir şey bulamaz. Mukta kantinden giderken kumar kağıtları dökülür. Müdür Mukta’ya okuldan atılacağını söyleyince Mukta ağlar. Mukta okuldan atılacak mı?

[mavitext]Kördüğüm 224. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 17 mart cumartesi neler olacak kördüğüm 223. bölüm özeti kördüğüm veer iccayı tanıyacak mı


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL