Kördüğüm 225. 226. Bölüm Özeti? 19-20 Mart Neler Olacak?

Kördüğüm 225. 226. Bölüm Özeti? 19-20 Mart Neler Olacak?

Yazar: Emre Kördüğüm

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Kördüğüm dizisinde İcca ile Veer tekrar bir araya gelecek mi diye merak edilirken bu bölümde Kördüğüm 225. ve 226. bölüm özetlerini bir arada veriyoruz. Kördüğüm 19-20 Mart özetlerinde neler olacak? Tüm bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 225. Bölüm Özeti? 19 Mart Pazartesi Neler Olacak?

Kördüğüm 225. bölümde, damini İcca ile telefonda konuşmaktadır. Veer’in özel misafir olarak geldiğini ve kendisini tanımadığını söyler. Damini Veer’in tek olarak gelip gelmediğini söyler. İcca ise Veer’in eşi ile geldiğini ve yeni hayatında mutlu olduğunu söyler. Bu arada Yujrav arkadaşları ile okul içinde gezmektedir. Yujrav’ın yanına gelir ve görevini yapıp yapmadığını sorar. Oda neden bahsediyorsun diye sorar. Bu arada Aman, Yujrav ve Mukta’yı izlemektedir. Daha sonra Aman Yujrav’ın arkadaşlarının yanına gider.

Mukta’nın Yujrav’a ders konusunda yardım edip etmediğini sorar. Onlar ise Yujrav’ın her gün yeni bir macera ve zevk aradığını söylerler. Aman ise Mukta’nın böyle bir kız olmadığını söyler. Bu arada Veer İcca’yı araya araya Jogi’nin evine kadar gelir. Puşkar çıkar ve aklına Jogi’nin kendisini hapse attıracağı zaman gelir. Puşkar Veer’i evden göndermeye çalışır. Bu arada Puşkar Jogi’nin evini ipotek ettirmiştir. Parayı ödeyemezse hapse girme ihtimali vardır. Jogi bankaya gider ve hesabında para olduğunu görür. Bu parayı gönderen kişiyi zorda olsa öğrenir. Yani Daminiyi artık öğrenmiştir. Jogi ben hiç para çekmedim der ve parayı çeken kişinin Puşkar olduğunu tahmin eder.

Jogi hemen eve gidip Puşkar’ı çağırır. Ona iki tokat atar. Nani ve Divya ise şoka girer ve ne olduğunu sorarlar. Jogi onlara Puşkarın kendi parasını söyler ve parasını geri ister. Bu arada mafya babası arar ve Puşkar’a iki gün mühlet verir. Aman ve Methi ise okulda karşılaşır ve Methi Aman’a nasıl olduğunu sorar. Aman teşekkür eder. Methi ise kahve içmek ister. Veer ise İcca’nın cinayetini eski gazetelerden bulacağını düşünür. Veer eski gazetelerden bir şeyler bulur ancak İcca’nın yüzünü göremez. Diğer taraftan yaşlı bir adam gelerek Veer’e İcca’nın senin için hapse girdiğini ancak sen ve ailen ona yardım etmedi der.

Kördüğüm 226. Bölüm Özeti? 20 Mart Salı Neler Olacak?

226. bölüm özetinde, Veer yaşlı adamın söylediklerini düşünmekte ve birşeyler hatırlamaya çalışmaktadır. Nani Mukta’nın nerede olduğunu sorar, oda okulda olduğunu söyler. Nani Divya’ya Mukta’nın evlendirilmesi konusunda bişeyler söyler. Divya Jogi’ye pası atar. Puşkar Nani’ye evlenme adayları getireceğini söyler. Müdür okulda yapılacak partiye eş şartı getirir. Mukta ise aklına Aman gelir. Aman’da ayn şekilde düşünür. Methi ise Aman ile gideceğini hayal eder. Veer ise evden ayrılmak için çantasını hazırlar ve Mai nereye gidiyorsun der. Veer’in verdiği cevaba inanmaz.

Nani ise damat adaylarını ağırlamak için evi düzenlemektedir. Divya ise ne yapıyorsun der. Nani ise damat adaylarının geleceğini söyler. Nani türlü yalanla Divya’yı kandırır. Jogi ise iş aramaktadır. Veer ve İcca farklı nedenlerle aynı karakola gelirler. Veer İcca’nın olduğu odaya doğru hareket eder. Veer İcca’yı görür ve seslenir. İcca Veer’in sesini duyunca şok olur. Veer İcca’ya eski karısını bulmak için buraya geldiğini söyler. İcca ayrılmak üzere iken Veer burada sadece kendisini tanıdığını burada kalmasının uygun olacağını söyler. İcca kalır.  Mukta eve erken gelmez. Nani’nin damat adayları ortada kalır. Mukta’nın anne ve babasının öldüğünü söyleyen Nani Puşkar’ın oyunundan habersizdir.

Jogi ise mafya adamını görür ve Cosla evi almak için plan yapmaktadır. Jogi ne yaptıklarını sorar. Adam ise evi ipotek ettiğini söyler. Jogi ise tüm olanların Puşkar’ın bir planı olduğunu anlar. Jogi gelir ve misafirlere olumsuz cevap verir. Misafirler ise Puşkar ile anlaştıklarını söyler. Puşkar köşeye sıkışmıştır. Konuklar gider.  Jogi ile Puşkar tartışır. Jogi Puşkar’ı kovar. Nani ise Puşkar’a inandığı için evden ayrılmak ister. Jogi ise kalmasını ister. Veer ve İcca ise birlikte araştırma yapar. Veer ile İcca düşen dosyayı alırken Veer İcca’yı hatırlar ancak net değildir. Bu durumda duygusallaşan İcca dışarı çıkar ve ağlar. İcca Veer’in hala kendisini düşündüğünü hayal eder. İcca Veer’e neden eski eşini aradığını sorar. O da onu aramaktan vazgeçemeyeceğini söyler.

Etiketler: kördüğüm 19 mart pazartesi neler olacak kördüğüm 20 mart salı neler olacak kördüğüm 225. bölüm özeti kördüğüm 226. özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL