Kördüğüm 230. 231. Bölüm Özeti? 24-25 Mart Yujrav Hapisten Çıkar!

Kördüğüm 230. 231. Bölüm Özeti? 24-25 Mart Yujrav Hapisten Çıkar!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 230. bölümde Mai Yujrav’ı kurtaramamıştır ve yanına gider ve Yujrav’a çok uğraştığını ancak kurtaramadığını söyler. Bunun üzerine Yujrav ise beni buradan kurtar yoksa burada delireceğim der. Mai ise eve gider ve Veer Mai’ye Aman ile görüştüğü için kızar. Mai Aman’a para bile verdiğini söylerken Veer şok olur. Aman ise kabul etmedi der. Kördüğüm 130. bölüm özetinin devamı ve 131. bölüm özeti yazımızın devamındadır. 

Kördüğüm 230. Bölüm Özeti 24 Mart Cumartesi- Yujrav Çıkar

Daadi de Veer’e destek vererek Mai’ye kızar. İcca Veer’i arar ve Yujrav’ın durumundan duyduğu rahatsızlığı dile getirir. İcca Aman’ın evine gider ve sessizce bir mektup yazar. Aman ise sesi duyar ve İcca’yı dışarıda yakalar. İcca kendisini tanıtır. İcca ikna kabiliyeti ve masumiyeti ile Aman’ı ikna eder ve Aman şikayetini geri alacaktır. Aman karakola gider ve Veer, Mai ve Umed’de oradadır. Aman buraya rüşvet parası için değil bir annenin ricası için geldiğini söyler ve herkes şaşırır. İlk olarak akıllara Cotima gelsede Aman’a soru soramadan Aman oradan ayrılır.

Nani Mukta’nın üzerindeki elbiseye sinir olur ve Damini’nin evine gider. Methi ile karşılaşır ve bir güzel azarlar. Methi olaya şaşırır. Nani Methi’ye annesi ile ilgili ne bildiğini sorar ve İcca’nın yaşadığını söyler. Methi ise şaşkındır. Kafası karışmıştır. Yujrav okula gelir ve Aman ile el sıkışır. Mukta buna şaşırır ve Aman Mukta’yı görünce uzaklaşır. Mukta peşinden gider ve neden kaçtığını sorar. Aman ise Yujrav ile senin için dövüştüm der ve sarılırlar. Bu arada Methi’de Damini’yi sorguya çekmiş ve işin içinde bir iş olduğunu anlamıştır.

Methi bu sefer Kahna’ya benden ne gizliyorsunuz diye sorar. O da hiçbir şey gizlemedik der. Bunun üzerine Methi evde annesinin bir fotoğrafının olmamasının bir şeyler gizlediklerini gösterdiğini düşünür. Mukta elbisesini göremeyince Nani’ye sorar. O da yüzlerine fırlattım deyince Mukta Methi’yi arar ve Nani’nin ne söylediğini sorar. Methi ise annelerimiz hakında konuştu, annemi görmedim ancak arkasından konuşulursa kırılırım der. Mukta ve Methi sarılırlar ve ağlarlar. Nani onları görür ve eski günler aklına gelir.

Kördüğüm 231. Bölüm Özeti? 25 Mart Pazar- Methi Gerçekleri Öğrenir!

Nani gelir ve Methi’ye Tapasya’nın hizmetçi bir kızı kendisine arkadaş seçtiğini söyler. Methi ve Mukta şok olur. Mukta’yı uyaran Nani İcca’nın tam bir şeytan olduğunu Methi’nin de ona çektiğini söyler. Tüm bunları Methi’de duyar ve oradan ağlayarak uzaklaşır ve saatlerce yürür. Nani olanları Divya’ya anlatır ve Jogi arka planda duyar. Jogi Nani’ye kızar ve Tapasya gibi Mukta’yı da zehirleyeceksin der. Methi ise evde ağlamaktadır ve Kahna onu teselli ederken Methi annem kötü bir o yüzden bana söylemediniz der. Kahna kim söyledi İcca kötü değil der. Methi söylemez. Kahna Aman’ı çağırır.

Aman Methi’nin gözyaşlarını silerken yarınki tura davet eder. Methi ise iyi değilim sonra görüşelim der ve odadan ağlayarak çıkar. Aman ise Kahna’ya Methi’nin tuhaf davrandığını söyler. Kahna Methi’nin geçmişi ile savaştığını söyler. Bunun üzerine Kahna Methi’yi geziye göndermeye çalışacağını söyler. Yujrav kargo ile Mukta’ya bir saat gönderir ve gezide görüşürüz der. Mukta ise saati Aman gönderdi sanır ve sürekli saatine bakar. Yujrav’da mutlu olur. Jogi ise Damini’nin evine gelir. Nani ile ilgili konuşur ve neden Methi’den gerçekleri sakladınız der. Kahna ise İcca mahkemece suçlu der. O yüzden deyince Jogi sonradan çok acı çeker der.

Aman Methi ile gelince Mukta, Aman Mukta’nın elini tutunca Methi kıskanır. Gezide mağara gibi bir yere gelince Methi kötü olur. Aman ile Mukta ise birliktedir. Aman Methi’yi merak eder ve onu bekleyelim o da burada olsun deyince Mukta kızar ve Aman’dan ayrılıp giderken ağayı takılır ve kafasını bir cisme çarpacakken Yujrav araya elini koyar. Mukta teşekkür edeceğine kızar ve senin bildiğin kızlardan değilim der. Yujrav’ın eli kanar. Mukta Yujrav’ın elini sarar. Yujrav mutludur. Aman’da oraya gelir.

[saritext]Kördüğüm 232. 233. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: kördüğüm 230. bölüm özeti kördüğüm 231. bölüm özeti kördüğüm 24 mart cumartesi neler olacak kördüğüm 25 mart pazar özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL