Kördüğüm 232.233. Bölüm Özeti? 26 27 Mart-Methi İcca’yı Ararken Veer İle Karşılaşır!

Kördüğüm 232.233. Bölüm Özeti? 26 27 Mart-Methi İcca’yı Ararken Veer İle Karşılaşır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm 232. bölümünde Methi İcca”yı araştırırken Kahna ise tüm delilleri yok eder. Jogi evine ise 2. kez kargo ile hediye gelirken içinden ilanı aşk çıkar. Mukta hemen aklına Aman’ı getirir. Ancak gönderen Yujrav’dır ve merak etmektedir. Bu arada Nani torununa gelen pahalı hediyelerden onun zengin biri ile birlikte olduğunu düşünür. Kördüğüm 232. ve 233. bölüm özetleri yazımızın devamındadır.

Kördüğüm 232. Bölüm Özeti? 26 Mart Pazartesi

Mukta Nani’nin sözlerini hatırlar ve Methi’yi Aman’dan uzak tutmak ister. Methi ise İcca’yı armaya devam eder. Methi eski bir gazete parçası bulur ve annesinin fotoğrafını görür ve onun gibi giyinerek eve gider. Kahna İcca zannederek Methi’nin geçmişini aradığını söyler. Kahna Methi’ye bunu yapmaktan hoşlanmadığını hapse girdiğini söylemedim deyince Methi ağlamaya başlar. İcca annesinin hapishanede olduğunu öğrenmiştir.

Jogi ise kızgındır ve Nani’nin yaptıklarından hoşnut değildir. Mukta ile konuşup olanlarda İcca’nın suçu olmadığını söylemeyi ve tüm suçlunun Nani olduğunu söyleyecektir. Divya ise herşeyi açıklamasının Mukta’yı kırabileceğini söyler. Mukta Nani’ye akşam yemeğine bir arkadaşı ile gideceğini söyler. Nani ise Mukta’ya yine kendince öğüt verir. Bu arada Kahna Methi ile konuştuğunu bıraktığı nottan anlar. Methi annesinin bulmak ve hesap sormak için araştırmalarına devam eder.

Jogi Mukta’nın kendisinden habersiz gitmesine bozulur ve Divya’yı da bu konuda uyarır. Bunun üzerine Mukta dışarıda Aman’ı beklerken bir araba durur ve gelen Yujrav’dır. Mukta Aman’ı beklese de Yujrav onu ikna eder ve Mukta’yı alır gider. Yujrav her fırsata bir bayanın kendisini değiştirdiğini söyler ve Veer’den izin alarak dışarı çıkmıştır. Yujrav değişmiştir. Methi ise tapınakta ağlar ve Aman gelir ve dertleşirler. Methi annesi ile ilgili kendisine söylenen yalanları düşünür. Annesini bulacağını söyler.

Kördüğüm 233. Bölüm Özeti? 27 Mart Salı

Aman Methi’yi alara evine götürürken Mukta Methi ile Aman’ı görür ve Nani’nin sözlerini teyit eder Yujrav ise seni severken başkası ile birlikte olmasının bir nedeni olmalı der ve kötü düşünmemesini söyler. Methi ise eve girmek istemez. Mukta ise eve gider ve odasında Nani zehirlemeye devam eder. Divya gelir onu da sözleriyle zehirler. Mukta gece vakti hemen Methi’nin evine odasına gider ve odada yorganı kaldırdığında şok olur. Yorganın altından yastıktan başka bir şey yoktur. Kahna’da şok olur. Jogi’ye haber verir ve birlikte aramaya koyulurlar.

Methi annesine doğru hareket ederken jogi ile Kahna ise Methi’nin İcca kılığında her şeyi öğrendiğini anlamıştır. Nani ise Divya ile Mukta’yı İcca ve Methi aleyhinde kışkırtmaya devem etmektedir. İcca annesinin bulunduğu hapishaneye doğru terminalde otobüs beklerken, Kahna hapishaneyi arar ve İcca’nın hasta olduğunu öğrenir. Kahna ve Jogi otobüsü ararlar ancak Methi saklanmıştır. Kosla alacağı için Jogi’nin evini arar ancak telefonu Nani açar. Nani Divya’ya verir ve Jogi’nin dışarıda olduğunu söyler.

Nani bunu fırsata çevirir ve Divya’yı zehirlemeye devam eder. Jogi bağırırken Mukta gelir ve Jogi’ye haksız olduğunu ve Nani’nin suçsuz olduğunu, Methi ile ilgilenmekten kendisi ile ilgilenmediğini ve daha bir çok Nani benzeri suçlamaları yapar ve Jogi şok olur ve Nani’ye dönerek tebrik eder torunu ile arasını açtığı için. Methi ile Veer aynı otobüs durağında beklerken Veer ile Methi aynı anda çay isterler ve Veer ile Methi yüz yüze gelir ve Veer Methi’yi tanır. Zira İcca’ya benzemektedir. Ona senin ismin Methi mi der. O da evet siz nereden tanıyorsunuz deyince anneni tanıyorum. Sen annen ile gurur duymalısın der. Methi ise Satara’ya gitmediğini ve götürmesini ister. Veer tabiki der. Veer 18 yıl hatırlamadığım birini arıyorum der. Methi 18 yıl görmediğim birini arıyorum der.

[mavitext]Kördüğüm 234. Bölüm Özeti? İcca ile Methi Karşılaşır? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 232. bölüm özeti kördüğüm 233. bölüm neler olacak kördüğüm 26 mart pazartesi özeti kördüğüm 27 mart salı neler olacak


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL