Kördüğüm 235. Bölüm Özeti? 29 Mart Perşembe-Methi ile İcca Hesaplaşır

Kördüğüm 235. Bölüm Özeti? 29 Mart Perşembe-Methi ile İcca Hesaplaşır

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm son bölümde İcca ile Methi hapishanede karşı karşıya gelmiş ve ondan nefret ettiğini söylemiştir. Methi annesinin bir katil olduğunu bildiğini söyler ve tüm bu olan olayların sorumlusu olarak İcca’yı suçlar. Kördüğüm 235. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 235. Bölüm Özeti? 29 Mart Perşembe

Methi annesini suçlamaya devam ederken arkadaşı Mukta’nın annesi ile ilgili İcca’yı suçlar. İcca ise gerçeği açıklamaya çalışsa da Methi dinlemez. Bu arada Damini de gelmiş ve Methi’ye kızar. Damini Methi’yi doldurduğu için Nani’ye de kızmıştır ve ona ağzına geleni söyler. Damini İcca ile her zaman gurur duyduğunu söyler ve eğer anneni silersen beni de silersin der. Damini artık İcca’nın neden bir katil olduğunu söylemekte kararlıdır. Methi’nin de tek isteği annesinin neden katil olduğudur.

Damini annesinin zorunda kaldığı için katil olduğunu söyler. Eğer annen bir katili öldürmeseydi Kahna’da olmazdı der. Damini bunları söylerken Methi ise bunu hiç önemsemez ve anlamak istemez. Damini Nani’nin söylediklerinin yalan olduğu ve İcca’nın kimsenin sevgilisi olmadığını söyler. Kahna’da bu söylenenleri tasdikler. Aman ise Mukta’yı arar ve son kez özür diler. Methi’ye yardım etmek zorunda kaldığını söyler. Mukta ise hiç bir söze inanmaz ve git Methi ile ilgilen o zaman der ve hediyelerini de ona ver der.

Aman Mukta’nın bahsettiği hediyeleri göndermediğini söyler. Mukta ise olayı anlar. Tüm hediyelerin Yujrav’dan geldiğini anlar. Yujrav ise evde herkes tarafından sevilmektedir. Ondaki değişim Veer dahil herkesi memnun eder ve Cotima gerçek annesinin kendisi olmadığını söyler. Yujrav ise gerçek annesinin başkası içn kendisini terk ettiği için böyle birşeyi söylemen beni değiştirmez sen benim gerçek annemsin der. Umed ise Yujrav’ın gerçekleri bilmesi gerektiğini söyler. Bu sırada kapı çalar ve Mukta gelir. Mukta saygılı bir şekilde selam verirken, Yujrav’ın ailesi Yujrav’daki değişimin Mukta sayesinde olduğunu düşünür. Yujrav neden geldiğini sorunca Mukta hediyeleri gösterir ve bunun için geldim der.

Damini ise İcca ile Methi arasında kalırken İcca’ya isterse eve gelebileceğini söyler. Mukta hediyeleri iade etmek ister. Yujrav ise sinirlenir ve elindeki hediyeleri alır atar. Bu hediyeleri Aman getirse idi ne yapardın der. Mukta ise hediyeler içindeki saati alarak takar. Mukta ayrılır. Bu arada Jogi’nin evi ihalede satılmaktadır ve birisi en yüksek teklifi verir. Bu teklifi veren Damini’dir ve Divya ve Jogi şok olur. Nani ise ne yapacağını bilemez.

Etiketler: 29 mart perşembe kördüğüm neler olacak kördüğüm 235. bölüm özeti kördüğüm 29 mart perşembe özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL