Kördüğüm 237. Özeti? 31 Mart Cumartesi Neler Olacak? Damini Jogi’nin Evine Taşınır!

Kördüğüm 237. Özeti? 31 Mart Cumartesi Neler Olacak? Damini Jogi’nin Evine Taşınır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm son bölümde Damini ve ailesi Basti’ye giderken yeni bölümde Jogi ise Damini ve ailesini almak için Basti’ye gider. Jogi Damini’yi evine davet eder ve gelmezse o evde kalmayacaklarını söyler. Bunun üzerine Damini teklifi kabul etmek zorunda kalır. Damini ve ailesi Jogi ile birlikte Jogi’nin evine giderken Divya ve Nani ise şok olur. Kördüğüm son bölüm özetini yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 237. Özeti? 31 Mart Cumartesi Neler Olacak?

Damini ve İcca’nın eve gelmesi herkesi eski günlere götürür. Nani şimdi hizmetli olarak geldikleri eve hanım mı olacaklar diye düşünür. Jogi gerekli açıklamayı yapar. Kahna ve Surabbi de gelip ve artık hep birlikte kalacaklardır. Bu arada İcca Tapasya’nın fotoğrafını görür ve hüzünlenir. Kahna, Surabbi ve Methi ise Jogi’nin evine giderken Kahna onlara nereye gittiklerini söylemez. Jogi Rohini’ye çay yapması gerektiğini söyler. Divya ben yaparım der. Damini ise kendisinin bunu yapabileceğini söyler.

Divya hizmetçi odasını boşaltmak ister. Buna Jogi engel olur ve Methi ile Mukta’nın aynı yaşta olduğunu ve aynı odada kalabileceğini söyler ve kalma yerleri ile ilgili değişiklik yapacağını söyler. Divya ise Methi’nin Mukta’nın sevgilisini elinden aldığı için ağladığını hatırlar ve istemez. Jogi Damini ve ailesi için odalarını boşaltacağını söyler. Damini buna karşı çıkarak daha önce yaşadıkları odada yaşayacaklarını söyler.

Kahna, Surabbi ve Methi eve gelir ve Surabbi evi görünce mutlu olur. Methi ise buranın Mukta’nın evi olduğunu anlar ve burada ne kadar kalacaklarını sorar. Kahna ise ev buluncaya kadar burada kalacaklarını söyler. Kapıyı Divya açar ve içeri alır. Divya Methi’yi görünce İcca’ya benzediği için şok olur. Bunun üzerine Damini gelir ve onlara çay getirir. bu arada Mukta ise Yujrav ile birliktedir ve Yujrav onu eve bırakır. Bunun üzerine Mukta valizleri görür. Nani kimin geldiğini görmek istiyorsan odana bak der.

Mukta ise odada Methi’ye sert çıkar ve Methi’nin çıkmasını ister. Divya, Damini oraya gelir. Mukta ısrar eder. Eşyalarını atar. Jogi gelir ve Mukta’ya kızar ve Methi’nin burada kalacağını söyler. Damini ise Methi’nin kendileri ile kalacağını söyler. Jogi ise hayır der Methi burada kalacak der. Bu arada İcca ise eski kaldığı odayı açar ve odayı örümcek ağları kaplamıştır. Bunun üzerine İcca eski günleri hatırlar. Yujrav evinde ise Mukta Yujrav ilişkisi konuşulur ve Mukta’nın Yujrav’a iyi geldiği söylenir. Yujrav ise utanır. İcca annesinin bacağına başını koyar ve şarkı söylemesini ister.

[mavitext]Kördüğüm 238. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 237. bölüm özeti kördüğüm 31 mart cumartesi neler olacak kördüğüm 31 mart özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL