Kördüğüm 240. Bölüm Özeti? 3 Nisan Salı Yujrav Mukta’ya Tuzak Kurar!

Kördüğüm 240. Bölüm Özeti? 3 Nisan Salı Yujrav Mukta’ya Tuzak Kurar!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kahna ve Damini evden çıkarken İcca’da onlarla çıkmak ister. İcca Yujrav’ın okuluna uğrayıp onu uzaktan izlemek ister. Burada Veer ile karşılaşır. Veer ise İcca’nın burada olmasına şaşırırken Methi ile yaptıkları yolculuktan bahseder. İcca ise Methi ile kötü konuşmalarını dile getirmek istemez ve güzel sürprizdi der. Kördüğüm 240. bölüm özeti yazımızın devamındadır. 

Kördüğüm 240. Bölüm Özeti? 3 Nisan Salı

Veer ile İcca Yujrav hakkında konuşurken Veer Yujrav’ın ne kadar değiştiğini ve İcca’yı sevdiğini anlatır. Şimdi gelir der ve Yujrav gelir. İcca’yı evine bırakmayı teklif ederler. Birlikte araba ile giderler. İcca oğlu ve kocası ile yoculuk yaptığını söylemek istese de bir türlü söyleyemez. Yujrav yolda iner.İcca’da inmek ister ancak Veer İcca’yı bir yerlere götüreceğini söyleyerek kendisi ile gelmesini ister. Bu arada Yujrav Mukta’ya tiyatroya gitmeyi teklif eder ve Methi’ye kitaplarını verir. Mukta Methi’ye intikamla bakmaktadır.

Veer İcca’yı satın aldığı okula getiri ve burada hatıraları olduğunu, okulu satın aldığını ve burada çalışmasını teklif eder. İcca ise gözyaşlarına boğulur. Yujrav ile Mukta ise tiyatroya gelir ve çok kalabalıktır. Mukta kalabalıktan hoşlanmadığını söyler ve Yujrav tüm biletleri satın alarak salonu boşaltır. Mukta ise neden böyle bir şey yaptığını söyler. Yujrav ise sen kalabalıktan hoşlanmadığını söylemedin mi der. Bende biletlerin hepsini satın aldım. Yujrav Mukta’nın attığı tokatı unutmamıştır ve bir planı vardır.

Methi ise Aman’ı otobüs durağında görür ve bisikletine ne oldu neden buradasın der. O da bisikletin tekerlekleri patladı der. Bunun üzerine Methi karşıda lokantada yemek yemeği teklif eder ve birlikte yemek yemeğe giderler. Aman Methi’ye iyi geldiğini söyleyerek sevdiğini dile getirince Methi işi olduğunu söyleyerek uzaklaşır. Divya Nani’ye Mukta’nın Methi’ye neden kötü davrandığını sorar ve bunda kendisinin bir payı olup olmadığını söyler. Nani ise Mukta’nın doğruları söylediği için hor görüldüğünü söyler. Nani ile Rohini alışveriş yaparken Nani İcca ve Veer’i bir arada görünce şok olur.

Nani İcca’yı çağırarak Veer’den bahseder. İcca bir şey anlamaz. Chanda ise Dadaji’nin bir oğlundan bahseder. Dadaji Tej’den bu evde bahsedilmemesini ister. Tej alkol mübtalası ve ailesine bir faydası olmayan biri olduğunu söyler. Yujrav tiyatro çıkışı Mukta yanından ayrıldığında arkadaşını arar ve evi birkaç saatliğine boşaltmasını ister. Evdekile Mukta’yı merak ederler ve Methiye sorarlarken Methi ödev için gittiğini söyler. Mukta’nın telefonuna da ulaşamazlar. Yujrav ise yalandan arabasını bozar ve Mukta’ya araba tamir oluncaya kadar arkadaşının evine gitmeyi teklif eder. Bunun üzerine Mukta ilk başta kabul etmese de sonradan kabul eder. Bu arada Kahna gelir ve Mukta’yı oradan alır eve götürür. Yujrav ise planını uygulayamaz.

[saritext]Kördüğüm 241. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 3 nisan salı kördüğüm neler olacak kördüğüm 240. bölüm özeti kördüğüm yujrav muktaya plan yapar


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL