Kördüğüm 241. Bölüm Özeti? 4 Nisan Çarşamba- Methi Tutuklanır!

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti? 4 Nisan Çarşamba- Methi Tutuklanır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Jogi Mukta’ya geç geldiği için kızarken olayı Kahna üzerine alırken Nani bu olaya tepki gösterdi. Kahna ve Mukta odalarına çıktı. Kahna Yujrav’a attığı tokatı düşündü. Damini odaya geldi. Kahna Damini’ye Mukta’nın arkadaşı Yujrav’dı der. Damini şok olur. Kördüğüm 241. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 241. Bölüm Özeti? 4 Nisan Çarşamba Methi Tutuklanır!

Kahna Yujrav’a tokat atmamalıydım dedi. Damini ise doğruyu yaptın der. Kendisinden büyüklere saygı duymalıdır. Methi Mukta’ya neden geç kaldığını sordu. Mukta doğruyu söyleyeceğim diyerek bir arkadaşım ile birlikteydim dedi. Mukta Methi’ye Aman’ı sordu. Methi kızardı. Bu arada Yujrav Mukta’yı arar ve özür diler. Mukta önemli değil ben sorunu hallettim der. Yujrav ise yarın tekrar buluşabiliriz der. Yujrav yarın bir parti daha var der. Mukta ise Methi’den intikam almakta kararlıdır ve Methi’nin telefonundan Aman’a mesaj atar ve yarın partiye gidelim der.

Sabah olduğunda Mukta ve Methi okula gitmek için hazırdır. Mukta okul sonrası bir parti var der. Evdekiler endişelenince merak etmeyin bu sefer erken döneceğiz. Methi’ye de söyler. Yujrav Mukta’ya kuracağı tuzağı düşünürken, Mukta’da Methi’ye ve annesine yaşatacağı intikamı düşünür. Parti başlar ve Aman’da partiye gelir. Bu arada Mukta alkolsüz içeceklere alkol karıştırır. Methi içer ve tadı değişiktir. Bu arada Yujrav’da bardakların birine hap atar. İçeceği Mukta’ya verir. Mukta içmek istemez. Yujrav ısrar eder. Mukta bir bahane ile bardağı uzağa koyar ve intikamını düşünerek polisi arar ve uyuşturuculu içkili bir parti var der. Methi ise içkiden kendinden geçmiştir.

Yujrav Mukta’yı arar ve nerede olduğunu sorar. Mukta ise partiden hemen uzaklaşmasını birilerinin polisi aradığını söyler. Yujrav partiden ayrılır. Methi ise iyice sarhoş olurken Aman gelir ve onu dışarı çıkarır. Aman Methi’ye eve götüreceğini söyler ve Methi ise Aman’a sevdiğini söyler ve Aman şok olur. Mukta eve gelir ve olanı Nani’ye aktarır. Nani mutlu olur. Jogi Methi’yi sorar. Mukta kalmak istedi der. Bu arada Methi ise partide Mukta’yı arar. Aman onu dışarı çıkarmak ister çünkü polis gelmiştir. Sonrasında ikiside içerde kalır. Damini Methi’nin partileri sevmediğini kalmak için neden ısrar ettiğini anlayamadığını söylüyor.

Kördüğüm Methi Serbest Kalır!

Nani Methi hakkında olumsuz eleştiride bulunurken Damini Kahna’ya Methi’yi bulmasını söyler. Methi ile Aman ise tutuklanmıştır. Bu arada Kahna Methi’yi arar ulaşamaz. Polis Kahna’yı arayarak kardeşi Methi’nin tutuklandığını kan testi yapacaklarını eğer kanında uyuşturucu çıkarsa tutuklanacağını söyler. Bunun üzerine Kahna evdekilere olan biteni anlatır. Evdekiler şok olurken Mukta ile Nani ise kıs kıs güler. Bu arada Methi nasıl olur ailem duyduysa ben ne yaparım der. Polis erkek ve kadınları ayrı hapse atar. Aman Methi’ye teselli verirken Methi şimdi annesi İcca’nın hapiste olduğunu hatırlar ve ağlamaktadır. Bu arada Aman test sonrası çıkar ve Methi’nin içeçeğine biri alkol karıştırdı onu da bırakın der. Bu arada Kahna avukat ile gelir ve kefalet parasını verir. Polis Methi’nin kanında içki olduğunu söyler. Methi utancından Kahna’ya gidemez. Kahna gelir ve Methi’ye sarılır .Daha sonra Methi’yi alır eve giderler. İcca ise Methi’nin hapiste olduğunu öğrenir.

[mavitext]Kördüğüm 241. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 241. bölüm özeti kördüğüm 4 nisan çarşamba neler olacak kördüğüm 4 nisan özeti


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL