Kördüğüm 243. Bölüm Özeti? 6 Nisan Cuma- Tej Eve Gelir! Methi Kayıp

Kördüğüm 243. Bölüm Özeti? 6 Nisan Cuma- Tej Eve Gelir! Methi Kayıp

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölüm ile birlikte İcca kızı Methi’ye attığı tokat sonrası kızından iyice uzaklaşmıştır. İcca kızı için arasının iyi olması için dua ederken bir taraftan da Nani ile Methi’nin bir arada olması kendisini iyice endişeledirmiştir. Bundela evinde ise Dadaji iyice şuurunu kaybetmiş durumdadır ve herkes üzgündür. Yujrav’ın gelmemesi ise iyice Dadaji’yi kötü etmiştir. Kördüğüm 243. bölüm özetinin devamı yazımızda..

Kördüğüm 243. Bölüm Özeti? 6 Nisan Cuma Tej Eve Gelir Methi Kayıp!

Veer doktordan bilgi alırken Dadaji’nin iyi olmadığını öğrenir. Bunun üzerine Dadaji gözlerini açarken Veer ve ev halkı sevinir. Mukta ise Methi’ye oyun oynamaya devam eder. Bir taraftan annesine karşı kışkırtırken diğer taraftan Aman üzerinden planlarını düşünür. Mukta Aman’ı arar ve onunla görüşür. Bu sayede hem barışmış gibi yaparak Methi’yi daha da umutsuzlandırıp üzecektir. Bu arada Dadaji’nin oğlu Tej hapishaneden tahliye olur. Dadaji için ise zor günler başlamıştır. Tej Veer için yıllarca bilenmiştir. Bundela evini karıştırmaya gelmektedir.

İcca ile Veer tapınakta karşılaşırken İcca Veer’e neden üzgün olduğunu sorar. Veer ise Dadaji’nin çok hasta olduğunu söyler. İcca ise Veer’i teselli eder. Veer Yujrav yüzünden dedesinin çok hasta olduğunu söyler ve İcca’ya Methi’yi sorar. İcca’da Methi ile aralarının bozuk olduğunu söyler. Manastır çıkışında ise İcca ve Veer’in fotoğrafını Mukta çeker. Mukta bu kozu Methi için kullanacaktır ve Nani’den yardım ister. Nani ise bu durumdan gayet memnundur. Nani İcca’nın Veer ile görüştüğünü bilmemesi için Nani’ye yalvarmıştı. Nani bu durumu kullanmak için iyi bir koz yakalayan Mukta’yı tebrik eder.

kördüğüm 6 nisan neler olacak

Bundela evinde ise Tej eve gelmiş ve evde herkesin canını sıkmaktadır. Yüksek sesle müzik dinleyen ve herkesi rahatsız eden Tej artık Dadaji ile de buluşma vaktinin geldiğini düşünür. Tej Dadaji’nin odasına girer ve ona eziyet etmeye başlar. Onu hatırlayıp hatırlamadığını soran Tej sonrasında ise Dadaji’nin parmaklarını sıkarak ondan geçmişin intikamını almaktadır. Tej daha da ileri gider ve başındaki yastığı alarak onu boğmaya çalışır.

Dadaji’yi Tej’in elinden Chanda kurtarır ve ev ahalisi de gelince Tej az kalsın babam ölecekti der. Duygu sömürüsü yapar. Dadaji olan biteni bir türlü anlatamaz. Bu arada Methi ise ortadan kaybolmuştur. İcca ve evdekiler Methi’yi aramaya çıkarken Kahna izin almadan Methi’nin çıkmasına anlam veremez. Damini İcca’ya geri dönmesini söylese de İcca kızı için endişe duymaktadır. İcca kızının aklını çelen kişinin Nani olduğunu söylerken Nani ise dinlemektedir.

[mavitext]Kördüğüm 244. Bölüm Özeti? Rathore Döner? Tıklayınız![/mavitext]

Etiketler: kördüğüm 243. bölüm özeti kördüğüm 6 nisan neler olacak kördüğüm icca kaybolur kördüğüm özetleri


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL