Kördüğüm 245. Bölüm Özeti? 8 Nisan Pazar- Rathore ve Mukta Karşılaşır!

Kördüğüm 245. Bölüm Özeti? 8 Nisan Pazar- Rathore ve Mukta Karşılaşır!

Yazar: Emre Kördüğüm

Kördüğüm yeni bölümde Rathot Bundela evinde İcca hakkında bilgi alamayınca çıkar. Umed peşinden gider ve olanı anlatır. Methi’nin ise hala babasını aramaktadır. Telefonuna gelen mesajlarla hareket etmektedir. Mukta bu işten çokça zevk alır. Kedinin fare ile oynaması gibi Methi ile oynar. Damini ise polise haber verir ve Methi’yi bulmalarını ister. Kördüğüm 245. bölüm özetinin devamını yazımızda bulabilirsiniz.

Kördüğüm 245. Bölüm Özeti? 8 Nisan Pazar

Mukta’nın yaptığı bu işkencelerden Nani bile korkuyor ve Mukta’yı uyarıyor. Ancak Mukta Nani’yi dinlemiyor. Rathot arabası ile giderken Methi’ye çarpıyor ve şok olur. Onu arabasına alıp hastaneye götürür. Nani ise artık oyuna son vermesini eve polisin geldiğini eğer bir kanıt bulunursa ikisininde tutuklanacağını söyler ve Mukta yine dinlemez. Nani sen söylemezsen ben söyleyeceğim. Benim sözümü dinlemiyorsun der. Mukta ise asıl sen beni dinlemiyorsun. Yapacağım son hamleyi bekle ve gör. Rathot ise Methi’yi hastaneye götürür ve doktor ne olduğunu sorar. Rathot ise bilmediğini sadece arabasının önünde bayıldığını söyler. Doktor Methi’nin nabzının yavaş attığını hemen yoğun bakıma alınacağını söyler.

Radhot’a bazı evrak işlerini halletmesini ve akraba olup olmadığını sorarlar. O da kızım gibidir der. Rathot sonrasında Kahna’ya ulaşarak öğretmenin kızının hastanede olduğunu söyler ve gelmelerini ister. Bu arada herkes hazırlanır. Nani ise Mukta’ya giderek şimdi ne yapacağız herkes hastaneye gidiyor. Eğer Methi olan biteni anlatırsa yanarız der. Mukta ise planıma çok yaklaşmıştım der. Nani ikimizde yandık deyince Mukta hayır sadece sen yandın der. Onu intihara kışkırttın. Bütün geçmişi önüne serdin der. Nani ise şoktadır.

Hastanede ise İcca kızının yanına girmek ister izin verilmez. Bu arada İcca’yı kurtaran kişinin Rathot olduğunu öğrenirler ve Divya bu zamana kadar neredeydin der. Rathot ise bunun konuşulacak yer olmadığını söyler. Sonrasında ise Rathot İcca ile konuşur ve ona büyük kızını sorar. İcca bir şey diyemez. Rathot o ne kadar tatlı bir kızdı der. Jogi ise gerçeği açıklayamaz. Rathot’a kimse gerçekleri söylemez. Hastanede İcca doktordan bilgi alır ve doktor bir kaç gün dinlenmeli der. Bünyesi zayıf düşmüş. İcca kızını görmek ister ve içeri girer. Methi yatmaktadır ve İcca ondan af diler. Veer’in gerçek babası olduğunu söylemedim der.

Rathot ise dışarı aynadan ikisine bakar ve sonrasında İcca’ya seni bu kadar zayıf görmemiştim seni bu hale ne getirdi der. İcca ise Damini’ye sarılarak ağlar. Kahna doktor ile konuşur ve bir akrabanın Methi’nin yanında kalabileceğini söyler. İcca kalmak ister. Jogi ise Rathot’a eve gelemesini söyler. Söyleyecek çok şey var der. Rathot ise kendini iyi hissettiğinde geleceğini söyler.

Kördüğüm Rathore İle Mukta Karşılaşır!

Bu arada Tej Dadaji’ye yeni bir Vans buldum der ve Yujrav’a içki içirmeye çalışır. Yujrav her seferinde istemez. Veer gelir ve Yujrav’a tokat atar. Yujrav istemediğini açıklasa da Veer inanmaz. Tej ise sen ne yapıyorsun küçük çocuğa vuruyorsun der. Yujrav’ı Veer’den uzaklaştırmak ister. Veer ise Tej’i iki eli ile uzaklaştırır. Methi ise uyanır ve elinden tutan İcca’yı görünce elini çeker ve annesine kızarak bana babamın yerini söylemeyen ve onunla gizlice buluşan bir anne istemem der. İcca ise şok olur. Rathot ise Jogi evine gelir ve Tapasya’nın fotoğrafını, Mukta’nın fotoğraflarını görür. Sonra Nani merdivenden iner ve arkası dönük Rathot’a sen kimsn deyince Rathot benim der.

Nani şok olur ve Rathot ise Mukta’nın fotoğrafını gösterir ve o Mukta değil mi der. Onunla çocukken çok oynamıştım. Benim ile oynarken gözleri ışıldardı. Jogi ise daha fazla dayanamaz ve İcca’nın baktığı kız çocuğunun Rathot’un kızı olduğunu söyler. Rathot ise şok olur ve kafasının karıştığını söyler. Mukta İcca’nın kızıydı. Benim kızım ise bir yetimhanedeydi. Jogi ise Tapasya’nın Mukta’yı bir yetimhanede terk ettiğini İcca’nın ise oradan geçtiğini anlatıyor. Jogi İcca’nın getirdiği Mukta’yı bir yetim gibi baktık sonra senin kızın olduğunu öğrenince sen gitmiştin der. Rathot ise çıldırır. Nasıl yanı 18 yıldır beni neden aramadınız ben her gün ölüyorum der. Jogi ise onu sakinleştirmeye çalışır.

Bu sırada Mukta aşağıya iner ve Rathot ile karşılaşır. Ona baba der. Rathot ise gözyaşları içinde kızının yüzüne dokunacakken Mukta geri çekilir. Hayır sen göz yaşlarımı silmeyen bir fotoğrafsın der. Bana hiç hikaye anlatmadın der. Jogi ise o senin baban der. Mukta ise ne yapayım ağlayayım mı? 18 yıldır neredeydin der. Neden beni aramadın. Rathot ise senden haberim yoktu der. Mukta bir kaç acı söz daha söyler ve gider. Rathot ise tıpkı Tapasya gibi der. Divya ise onu anlamasını ve zaman vermesini ister. Jogi ise zamanla her şeyin düzeleceğini söyler.

[saritext]Kördüğüm 246. Bölüm Özeti? Tıklayınız![/saritext]

Etiketler: 8 nisan kördüğüm özeti kördüğüm 245. bölüm özeti kördüğüm 8 nisan neler olacak kördüğüm rathot ile mukta karşılaşır


Yorum yaz

TAKİP EDİN:
SORUNUZ MU VAR?
ŞİMDİ ABONE OL